Reklamı Geç
TSO KULİSLERİNDE SÜRPRİZLER
Gölge Adam

Gölge Adam

TSO KULİSLERİNDE SÜRPRİZLER

05 Ağustos 2017 - 18:13

Düzce TSO meslek komitesi seçimleri 22 ekim 2017 tarihinde yapılacak.

Komitelerde seçimlerle ilgili kulis çalışmaları ve liste oluşumları tamamlanıyor.

Bazı gruplarda seçimlere tek listeyle gidilmesi beklenirken, bazı gruplarda ise 2 ve 3 listeli yarış olması muhtemel.

Meslek komitelerinde seçimler öncesi oluşan listelerle ilgili son gelişmeler şöyle:

MEDYA VE İLETİŞİM

Güvenlik sektörünün de yer aldığı bu grupta mevcut TSO Meclis üyeleri Ümit Ülgen, Tuncay Şahin ve Halil Uzun’un yeniden seçimlere girmesi kesinleşti. Bu ekibin seçimi kazanması banko. Bu grupta tek listeyle seçime gidilmesi bekleniyor. Rakip yok gibi..

 

 BANKA VE SİGORTA

Esnaf Kooperatiflerinin de yer aldığı bu grupta TSO Meclis Başkanı Ertan Taşlı ile sigortacı Selim Koçak’ın yer aldığı tek listeyle seçime gidilmesi bekleniyor. Bu grupta ikinci bir listenin çıkması beklenmiyor. Taşlı ve Koçak’ın listesinin seçim kazanması banko görülüyor.

 

ORMAN VE AĞAÇ

Bu grupta Abdülkadir Albayrakoğlu ve İrfan Nursel seçime girmeyecek. Hikmet Mutlu ve Metin Coşkun ortak hareket ettikleri, karşılarına ise Abdullah Danışmaz’ın liste hazırladığı belirtiliyor.

 

İNŞAAT

Bu grupta İbrahim Canpolan ile Şaban Yılmaz’ın seçimlere ortak girebileceği belirtiliyor. Karşı listede ise Sabri Biriktir ve Murat Ayyıldız’ın liste yapmaları bekleniyor.

 

SANAYİ

Mevcut meclis üyeleri Bilal Türkan, Eyüp Topçu ve Engin Er’in yeniden tek listeyle seçimlere girmeleri bekleniyor. Bu ekibin seçimi kazanmasına kesin gözle bakılıyor. Bu grupta ikinci bir liste çıkması beklenmiyor.

 

PARAKENDE

Bu grupta meclis üyeleri Erdoğan Bıyık, Bedri Sütlü ve Murat Aydın’ın ortak listeyle seçime girmeleri kesinleşti. Karşılarına rakip olarak henüz liste çıkmadı. Murat Taştepe’nin liste hazırlığı içinde olduğu öğrenildi.

 

YAN SANAYİ, PETROL

Bu grupta Murat Öz, İbrahim Aydın ve Cemal Aksan’ın tek listeyle seçime girmeleri kesinleşti. TSO Başkanı Fahri Çakır’ın, Ahmet Dertli ile birlikte seçimlere girebilecekleri konusunda duyumlar var.

 

TEKSTİL

Bu grupta mevcut meclis üyeleri Hayati Eğilmez ve Yalçın Balaban’ın tek listeyle seçimlere girmesi kesinleşti. Karşılarına rakip çıkması beklenmiyor. Rakip çıksa da, kazanma şansı yok.

 

GIDA

Bu grupta 3 listenin yarışması muhtemel. Tanju Acar, Ömer Demirtaş ve Yalçın Top’un listesinin karşısına Mehmet Danışmaz ev Ekrem Gökçe’nin ayrı bir listeyle çıkması bekleniyor. Bu grupta Acar, Demirtaş ve Top’un listesinin kazanma şansı yüksek.

 

LOKANTA

Bu grupta Murat Saydam ve Hasan Arslan ile Ahmet Acar ve Fatih Özdemir’in listesi çarpışacak. Acar ve Özdemir’in listesine daha fazla şans veriliyor.

 

NAKLİYE

Bu grupta Orhan Yılmaz ve Fethi Çapar’ın tek listeyle seçime girmeleri beklenirken, kazanmaları banko. Rakip listenin çıkması beklenmiyor.

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar