KRİPTO FETULLAHÇILARA DİKKAT!
Gölge Adam

Gölge Adam

KRİPTO FETULLAHÇILARA DİKKAT!

14 Mayıs 2017 - 19:28

Fetullahçı terör örgütünün devleti ele geçirebilmek için neler yaptığı, ne türlü kumpaslar kurduğu yargıdaki ifadelerde, itiraflarda ve iddianamelerde gözler önüne seriliyor.

Fetullahçılara yönelik soruşturmalar sürerken, son olarak kriptolara da çok önemli operasyonlar düzenlendi.

Kripto Fetullahçılar kendilerini gizleyebilmek için her türlü yöntemi uyguluyorlar. Deşifre olmamak için her yolu deniyorlar.

 

KRİPTO ÖZELLİKLERİ

Kripto Fetullahçıların ortak bazı özellikleri olduğu tahmin ediliyor.

Özelliklerinden en belirgini, sürekli Fetullah’a sövmek! Bu yolla kendilerinin sözde Fetullah düşmanı oldukları algısını oluşturmak, FETÖ ile mücadele ediyormuş izlenimi yaratmak..

Geçmişte Fetullahçılarla yatıp kalkan, FETÖ’cülere her türlü yardım ve desteği sağlayan, Fetullahçılarla işbirliği yapıp kumpas gibi pis işlerde ortaklık yapan kriptolar vardır.

Bunlar, sanki bu işlere hiç kalkışmamışlar gibi kendilerini sütten çıkmış ak kaşık gibi göstererek, Fetullah’a saydırırlar, küfür ederler, böylece kendilerini gerçek Fetullahçı düşmanıymış gibi lanse ederler.

Kriptoların bir diğer özelliği ise, kendilerine zarar vereceklerini düşündükleri kişilere “FETÖ’cü” yaftasını yapıştırmaktır. İpliklerinin pazara çıkmasını istemeyen kriptolar, düşman gördükleri her insana “FETÖ’cü” diyerek, FETÖ ile aktif mücadele ettikleri ve devlete yardımcı oldukları izlenimini oluşturmaya çalışırlar.

Kripto Fetullahçıların bir başka ortak özelliği, her yolu mübah görmeleridir. Onlar için dini ve ahlaki değerler, örf ve adetler önemsizdir.  İnsanlara kolayca iftira atarlar, bel altı vururlar, masum insanlara itibar suikastları düzenlerler. İnsanların aileleriyle uğraşır, kadın ve kızlarına ahlaksızca saldırırlar. Bu yöntemle dikkatlerin başka yöne odaklanmasını sağlarlar.

 

İÇİMİZDEKİ KRİPTOLAR

Şimdi çevrenizdeki insanları dikkatlice izleyin; son dönemde Fetullahçılar hakkında en çok kim ve kimler bağırıyor?

Kimler geçmişlerini unutturmaya çabalıyor?

İtibar suikastlerini, ahlaksızca bel altı saldırılarını kimler tezgahlıyor?

Kimler hedef saptırmaya yelteniyor?

Kimler Atatürk’e ve ailesine ahlaksızca saldırıyor?

Kimler Cumhuriyet değerlerine pervasızca küfrediyor?

Bilin ki, bunlar kriptolardır!

Bunlar yüzlerine tükürülecek kişilerdir.

Çünkü bunlarda ne dini değerler, ne ahlakı değerler, ne de insani değerler vardır!

Kripto Fetullahçılar hiçbir değer yargısını tanımazlar. Bu yüzden insanların mahremiyetine bile dil uzatacak kadar alçaktırlar.

Şayet 15 Temmuz hain darbe kalkışması başarılı olsaydı, tüm Fetullahçılar gibi kriptolarda el üstünde olacak, ülkeyi mahvedeceklerdi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Orhan Bekçi
  1 yıl önce
  Fetö cüler şimdi biz ülkücüyüz, milliyetçiyiz diye kendilerini gizlemeye çalışıyorlarmış.
 • gün gelir hesap sorulur
  1 yıl önce
  Ortaya çıkmayan bu kriptocular daha çok gibi.

Son Yazılar