• Reklam
VALİLİKTEN YATIRIMCILARA DESTEK

VALİLİKTEN YATIRIMCILARA DESTEK

Düzce’nin ve ülkenin ekonomisine büyük katkı sağlayan Gümüşova Organize sanayi bölgesinin iyileştirme çalışmaları sürüyor.

16 Ocak 2020 - 16:51

Düzce Gümüşova Organize Sanayi Bölgesinde yapılan imar planı kapsamında, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı koordinesinde Düzce İl Özel İdaresi tarafından yol yapım çalışmaları ile dere islah çalışmaları aralıksız olarak sürüyor.

Düzce’nin ve ülkenin ekonomisine büyük katkı sağlayan Gümüşova Organize sanayi bölgesinin iyileştirme çalışmaları sürüyor.

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı koordinesinde süren çalışmalar kapsamında Düzce İl Özel idaresi tarafından; 10 metre genişliğinde ve 3 Bin 645 metre uzunluğunda 8 adet yol, 12 metre genişliğinde ve Bin 921 metre uzunluğunda 5 adet yol, 15 metre genişliğinde ve 4 Bin 472 metre uzunluğunda 6 adet yol, 20 metre genişliğinde ve 11 Bin 287 metre uzunluğunda 8 adet yol planlaması yapıldı. Toplam uzunluğu 2 Bin 100 metre olan 7 adet yolda çalışmalarında sona gelindi. Gümüşova Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaların hizmetine sunulmak üzere toplamda, 21 kilometre 300 metrelik yol yapımı için çalışmalar devam ediyor.

Ayrıca, 7 adet yol terasman seviyesine getirilerek asfalt yapım çalışmasına hazır hale getirildi. Terasman seviyesine getirilen yollarda yapılacak olan kanalizasyon, yağmursuyu, aydınlatma ve diğer hatların döşeme çalışmalarının akabinde karayolları standardında asfalt yapım çalışmasına başlanacağı bildirildi.

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı’nın da hassasiyetle takip ettiği Gümüşova Organize Sanayi Bölgesinde her yola bisiklet ve yaya yürüyüş yolları planlanarak, kullanım ve konforu maksimum seviyede tutmak için çalışmalar devam ediyor.

Bununla birlikte, Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ve atıl durumdaki 3 dereden biri olan Erenler Deresinin de ıslah çalışmasına başlanıldı. Yapılan çalışmalar ile dere tabanında oluşan balçık temizlenerek, dere güzergâhının harçlı perde ile ıslah edilmesi planlandı. Düzce Valiliği tarafından Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi imar planı doğrultusunda çalışmalar özverili bir şekilde devam ettiği bilgisine ulaşıldı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hasan
    5 ay önce
    İyi ki TOZAN'a karşılar yoksa Gümüşova'ya hiçbir yatırım yapılmazdı. Allah razı olsun TOZAN'dan ki bu fabrikaları Gümüşova'ya getirmiş. TOZAN getirdi ama yönetimine alınmıyor. Kendileri yönetecekmiş yatırımını da yapsınlar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCESPOR'DAN AÇIKLAMA
DÜZCESPOR'DAN AÇIKLAMA
YANLI ŞEKİLDE TESCİL EDİLMESİ KABUL EDİLEMEZ
YANLI ŞEKİLDE TESCİL EDİLMESİ KABUL EDİLEMEZ