Reklam
VALİ YAZICI’DAN OXİJEN MEDYAYA ZİYARET

VALİ YAZICI'DAN OXİJEN MEDYAYA ZİYARET

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Oxijen Medya'yı zipyaret etti.

11 Haziran 2019 - 12:07

Düzce'li Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, beraberinde kardeşi TÜGVA Düzce İl Başkanı İsa Yazıcı ile birlikte Oxijen Medya'yı ziyaret etti.

Düzce'ye gelip ailesi ile vakit geçiren Vali Yazıcı Oxijen Medya'yı es geçmedi. Yaptığı başarılı çalışmalar ile Balıkesir'de çok sevilen ve zaman zaman ülke çapında da yaptığı başarılı çalışmalar ile adından sözettiren Vali Yazıcı Balıkesir'de yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Düzce'den haber almak için sık sık Oxijen Medya grubunun haber sitelerini ziyaret ettiğini dile getiren Vali Yazıcı, bir kaç ay önce kurulan oxijen.tv'nin içeriklerini beğendiğini ve takip ettiğini dile getirdi. 

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Oxijen Medya yöneticisi İslam Keleş ise; "Sayın Valimizin çalışmaları göğsümüzü kabartıyor. Yakınlarımızın bulunması nedeni ile yıllardır sık sık Balıkesir'e gidiyoruz. Valimizin görevine başlaması ile birlikte Balıkesir'deki değişimleri her gittiğimizde farkediyoruz. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyor, nazik ziyareti için de teşekkür ediyorum" dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
STANDARD PROFİL, DÜZCE'NİN VE TÜRKİYE'NİN GURURU
STANDARD PROFİL, DÜZCE'NİN VE TÜRKİYE'NİN GURURU
KİCK BOKS AVRUPA İKİNCİSİ DÜZCE’DEN
KİCK BOKS AVRUPA İKİNCİSİ DÜZCE’DEN