• Reklam
ÜMİT YILMAZ’DAN ÖZLÜ’YE ÇOK SERT SÖZLER

ÜMİT YILMAZ'DAN ÖZLÜ'YE ÇOK SERT SÖZLER

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye çok sert sözlerle tepki gösterdi. 

03 Nisan 2019 - 12:16 - Güncelleme: 03 Nisan 2019 - 12:32

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye çok sert sözlerle tepki gösterdi. 
Faruk Özlü, seçim sürecinde Yılmaz’a yönelik olarak eleştirilerde bulunmuş ve “yalakalık yapıyor, sağı solu oynuyor” ifadelerini kullanmıştı.
Ümit Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Faruk Özlü’yü kast ederek, sert ifadeler kullandı ve yargıda hesap soracağını söyledi.
Yılmaz’ın açıklaması şöyle:
“Liderimizin aday olarak gösterdiği ve MHP teşkilatı olarak seçilmesi için mübarek ramazan ayı boyunca gece gündüz köy şehir soğuk sıcak demeden uğraştığımız Sayın Cumhurbaşkanını teşkilata davet etmek ikiyüzlülük ve yalakalık değildir.
Asıl ikiyüzlülük ve yalakalık seçim çalışmalarında Cumhur ittifakı yok deyip çıktığı tv programında dokuz ışığı sayarak ülkücülerden oy istemektir. Asıl orası burası oynamaksa yetkili bir görevdeyken Düzce ye yapılacak belediye yatırımlarını siyasi hırs uğruna engellemek ve eski çalışma arkadaşlarının kendisi ve ailesi hakkında ağıza alınmayacak şeyler söylediklerinde ses çıkartamayıp kabullenip yutmasıdır. Seçilmiş bir milletvekiline yapılan hakaretin bedelini yüce Türk Adaletinin önünde ödeyeceksiniz.”

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Düzce
  1 yıl önce
  Sen çaktılar diye hakaret ettiğin parti kitlesiyle vekil oldun.çaktılar üslubundan anladık biz seni.. Video ortaya çıktıgında yaptığın geri viteste ne oldugun iyice ortaya çıktı
 • Mevlüt Şahin.
  1 yıl önce
  Faruk özlü. Ak partiyi sen ve senin gibi şuursuzlar bitirdi zaten. Sen çıkıp mnp ve mhp lilere teşekkür etmen gerekirken zırvalıyorsun. Düzcede rekor kıran akp yi siz halkın gözünde ve kalbinde bitirdiniz. Aldığın oylar senin değil sayın Tayyip erdoğanın oyları bunu bil.
 • Komşu
  1 yıl önce
  Referandum çalışması yaptınız öyle mi? Bizim haberimiz yok.. Hatta evet verdiğiniz bile şüpheli. İttifakı unutma vekil balgatı unutma.Sözlerine dikkat et derim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN ERCAN’DAN KAHVEHANE ESNAFINA DESTEK
BAŞKAN ERCAN’DAN KAHVEHANE ESNAFINA DESTEK
KORONADA BUGÜN: 23 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 23 ÖLÜ