Reklamı Geç
Reklam
UĞUR OKULLARI YENİ BİNASINA KAVUŞTU

UĞUR OKULLARI YENİ BİNASINA KAVUŞTU

Düzce Uğur Lisesi, Düzce Uğur Fen ve Anadolu Lisesi, 2019-2020 eğitim öğretim döneminde yeni yerinde yeni binasında hizmet verecek. Yeni okulun Sözleşmesi Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kulaberoğlu’yla gerçekleştirildi.

02 Ağustos 2018 - 16:18

Düzce Uğur Okulları, 2019-2020 eğitim öğretim döneminde, Körpeşler Mahallesi Aşiyan Konakları arkasında açılacak olan yeni okulunda Özel Düzce Uğur Fen ve Anadolu Lisesi olarak eğitim öğretim vermeye devam edecek.

6 dönüm arazi üzerine kurulacak olan yeni okul, 20 derslikten oluşacak. Görsel sanatlar sınıfı, müzik sınıfı, laboratuar ve ders aralarında öğrencilerin keyifli vakit geçirebilecekleri sosyal yaşam alanları bulunacak. Düzce Uğur Okulları Kurucusu Gökhan Sarıgül, yeni okulda fiziki ve sosyal alanları çağdaş eğitim öğretim anlayışına uygun olarak planladıklarını söylerken, “ Uğur Okulları ham madde halinde ki bir kişiyi bütün insanlığa faydalı bir kişi haline getirmeyi amaç edinmiştir. Eğitim her şeyden önce ciddiye alınması ve keşke denilmemesi gereken bir olgudur.” Dedi. 2019-2020 eğitim öğretim dönemi itibariyle okul olarak eğitimi ödüllendirdiklerini ve 9.sınıftan itibaren öğrenciye eğitim bursu verildiğini belirten Sarıgül, 9.sınıfa kayıt olacak ve burs alacak öğrencilerin okul tarafından belirlendiğini söyleyerek burs oranları hakkında da bilgiler verdi. Düzce Uğur Okulları Kurucusu Gökhan Sarıgül, “ Yüzde 100 burs oranı 1-2 yüzdelik dilimine, yüzde 75 burs oranı 3-4 lük yüzdelik dilimine, yüzde 50 burs oranı 5-6 lık yüzdelik dilimine, yüzde 25 burs oranı 7-8 lik yüzdelik dilimine, yüzde 10 burs oranı 9-20 lik yüzdelik dilimine girmektedir” şeklinde açıklamada bulundu. Sarıgül son olarak , “ burslar mülakat sonucunda verilecek olup indirimlerimiz kontenjanlarla sınırlıdır.” Uyarısında bulundu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • A.Rıza ÖZÇELİK
    8 ay önce
    Atatürk ilke ve İnkılaplarından ödün vermeden,laik çizgisi doğrultusunda öğrencilerini eğiten ,sonucunda öğrenci kaybı olsa bile ilkelerinden taviz vermeyen,yönetici ve öğretmenlerinin gerçekten deneyimli,işinde uzman insanlar olduğu okul. İnşallah eğitim verdikleri öğrencilerde böyle olur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ALİ DİLBER'DEN CUMHURBAŞKANI KORUMALARINA TEPKİ
ALİ DİLBER'DEN CUMHURBAŞKANI KORUMALARINA TEPKİ
KANSERE FARKINDALIK EĞİTİMİ
KANSERE FARKINDALIK EĞİTİMİ