Reklam
TSO’DAN FARUK ÖZLÜ’YE DESTEK
Reklam

TSO'DAN FARUK ÖZLÜ'YE DESTEK

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'ye destek çıktı.

09 Ocak 2020 - 13:56

TSO Başkanı Tuncay Şahin'in yayınladığı açıklama şöyle:

"Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak, her dönem Düzce ve bölge meselelerinin çözümüne pozitif katkılar sağladık.
Sadece sanayici ve yatırımcıların değil, eğitim, turizm, tarım, ekonomi, işsizlik ve benzeri makro meselelere çözüm getirmek için her daim çaba göstermekteyiz.
Özellikle gençlerin ve çocukların geleceğe umutla bakabilmesi adına, başta eğitim alanında olmak üzere pek çok alanda projeler geliştirmekteyiz.
İnsanımızın refah ve mutluluğu amacıyla yaptığımız çalışmaları Valilik, üniversite, belediye gibi kurumlarla eşgüdüm halinde sürdürmekteyiz.
Bu anlamda, Düzce Belediye Başkanı Sayın Dr. Faruk Özlü’nün, hem bakanlığı döneminde, hem de belediye başkanlığı sırasında TSO’ya, dolayısıyla sanayicilere, yatırımcılara, ülkeye ve Düzce’ye verdiği destekler, gerçekleştirdiği hizmetler izahtan varestedir.
Sayın Faruk Özlü, sadece Düzce’nin değil, bu ülkenin de saygın ve kıymetli bir evladıdır.
Son günlerde, sosyal medya üzerinden Sayın Özlü’ye yönelik tasvip etmediğimiz itibarsızlaştırma çabalarını görmekte ve bu durumu üzülerek izlemekteyiz.
Bu türden tartışmaların, siyasi polemiklerin ne Düzce’ye, ne de ülkeye hiçbir faydası olmadığını, toplumun hiçbir meselesini çözmeyeceğini vurgulamak isteriz.
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak, herkesi sağduyulu olmaya, Düzce ve ülke meselelerinin çözümüne katkı sunmaya davet ediyoruz."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE YÜZDE 98 ARTIŞLA İKİNCİ OLDU
DÜZCE YÜZDE 98 ARTIŞLA İKİNCİ OLDU
KORONA DÖNEMİNDE ZEKATINIZI VEREBİLİRSİNİZ
KORONA DÖNEMİNDE ZEKATINIZI VEREBİLİRSİNİZ