Reklam
  • Reklam
TOZAN’DAN KATIRCIOĞLU’NA YALANLAMA

TOZAN'DAN KATIRCIOĞLU'NA YALANLAMA

CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan, kendisine yönelik iş takipçiliği suçlamasına tepki gösterdi.

21 Ocak 2018 - 17:02

CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan, kendisine yönelik iş takipçiliği suçlamasına tepki gösterdi.

İYİ Parti İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu, CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan’la girdiği polemik sırasında, “Zekeriya Tozan bir otelin ruhsat izni konusunda benden yardım istedi. MHP’liyken kendisine bilgi ve belge verdim” şeklindeki açıklama yapmıştı.

CHP Başkanı Tozan, Pusula’yı arayarak, Katırcıoğlu’nun iş takipçiliği imasıyla ilgili suçlamasına, “Ercan Beyle böyle bir konuşmam, görüşmem asla olmamıştır. Kendisi yanlış hatırlıyor, ya da başkalarıyla karıştırıyor olabilir” dedi.

Siyaset hayatı boyunca hiçbir zaman iş takipçiliği anlamına gelebilecek hiçbir girişimde bulunmadığını, sadece vatandaşın sorunlarının ve dertlerinin takipçisi olduklarını anlatan Tozan, Katırcıoğlu’nun kendisine bilgi ve belge taşımasıyla ilgili olarak da, “Demek ki, o dönem mensubu olduğu parti üzerinden yeterli siyaset yapamamışlar, seslerine duyuramamışlar ki, bize gelip destek istemişler. Biz de gereğini yapmış ve kamuoyu oluşturmuşuz. Bize belge ve bilgi getirilmesi, CHP’nin ne kadar etkili ve doğru bir siyaset yaptığının göstergesidir” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KATLI PAZARYERİ'NDE YOK YOK!
KATLI PAZARYERİ'NDE YOK YOK!
"ÜRDÜN'DEKİ TİCARİ FIRSATLAR DEĞERLENDİRİLMELİ"