Reklam
TORPİL İŞLERİ BİTTİ!

TORPİL İŞLERİ BİTTİ!

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, siyaseti kullanarak nemalanmak isteyenlere partinin kapısının kapalı olduğunu söyledi.

26 Ekim 2019 - 15:49

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, siyaseti kullanarak nemalanmak isteyenlere partinin kapısının kapalı olduğunu söyledi.

Keskin, yaptığı açıklamada, kongre sürecine girdiklerini, teşkilatlarda doğal olarak yenilenme olacağını kaydetti.

Her zaman birilerinin siyaseti rant ve menfaat amacıyla yapmak isteyeceğini vurgulayan Keskin, “Benim olduğum yerde asla bu zihniyette olan kişiler görev yapamaz. Bu düşüncedeki kişilere partide yer yok” dedi.

HERKES HADDİNİ BİLECEK

Keskin, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün performansı ve belediye çalışmalarıyla ilgili olarak da, “Ben geçmiş dönem belediye başkanları ile de çalıştım. O Dönem ilçe başkanı olarak görev yaptım. Ben diğer başkanlar döneminde ilçe başkanlığı yaptım. Bu dönemde de il başkanlığı yapıyorum. Teşkilatın nelere, karışıp nelere karışmaması gerektiğini bilirim. Bakan bey de çok profesyonel. Bizde sıkıntı çıkmıyor, devamlı beraberiz. Haftanın 3 günü mahallelerdeyiz.  Halkın beklentilerini karşılamaya çalışıyoruz. Herkes haddini bilecek. Yaşı bizden büyük bakanımız var. Belediyecilik farklı bir şey. Halka verdiğimiz sözlerin yapılmaması lazım. Benim şahsi bir beklentim yok. Benim tek beklentim bu millete hizmet edilmesi verdiğimiz sözlerin yerine getirilmesi. 2023'te halkımızın karşısına dimdik çıkmalıyız” diye konuştu.

TORPİL YOK

Keskin torpille işe alım iddialarına da açıklık getirerek, “Kurumlara torpille işe alım işlerini tarihe gömdüm. Geldiğimden bu yana anlatıyorum.  Benim göreve geldiğimde hastanemize 32 personel alındı.  5 Bin müracaat vardı. Noter huzurunda kura çekilerek alındı. Gençlik ve Spor’a personel alımı oldu, ona da kura oldu. TYP'ler de kura ile oldu. Önemli olan burada hakka girmemek” ifadelerini kullandı.

ÖZEL İDARE

Mustafa Keskin, yaklaşık 3 yıldır boş olan Özel İdare Genel Sekreterliği koltuğu için “Özel idare genel sekreterliği üzerinde çalışıyoruz. Şu anda vekaleten yürütülüyor. Yakın zamanda değişim olabilir” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONA VİRÜSÜ ŞÜPHELİ YOLCULAR TÜRKİYE'YE İNDİ
KORONA VİRÜSÜ ŞÜPHELİ YOLCULAR TÜRKİYE'YE İNDİ
DÜZCE'DE VEFAT EDENLER
DÜZCE'DE VEFAT EDENLER