Reklam
TARIM OSB KURULACAK

TARIM OSB KURULACAK

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, fuar OSB'nin kurulacağını söyledi.

12 Mayıs 2019 - 17:50

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, fuar yeri ile ilgili çalışma yaptıklarını söyledi.

 DTSO Başkanı Tuncay Şahin, geçtiğimiz haftalarda Düzce’de ilk kez yapılan fuarın çok güzel geçtiğini ve ile önemli katkılar sunduğunu söyledi. Şahin, Düzce TV mikrofonuna yaptığı açıklamalarda fuar alanı ile ilgili çalışma yaptıklarını söyledi. Şahin, “Düzce’de ilk kez yaptığımız fuarda Valimiz Zülkif Dağlı açıklamıştı Tarım OSB kuracağız. Bunu da yapmamızın nedeni organik bitki tarımı yapacağız. Fuar yerini gördünüz, çok verimli de bir fuar oldu Valimiz bize söz verdi bir fuar yeri de verecek ve inşallah onun çalışmalarına da hemen başlayacağız hiç bekletmeden. Mevcut devam eden projelerimizde var onlarında takipçisi olacağız” diye konuştu.

 Sanayicinin önüne açmak için çalışacaklarını söyleyen Tuncay Şahin, “Yığılca Meslek Yüksek Okulu ile bir proje yaptık. Çilimli’de Veteriner Yüksek Okulu onaylandı. Bugünde 2019-2020’de öğrenci alımı onaylandı. Biz tüm gücümüzle Düzce’de sanayicinin ve tüccarın önünü açmak için elimizden gelen her türlü çabayı gösteriyoruz. Tabi ki kanunun bize verdiği yetki dahilinde yapıyoruz. İnşallah daha güzel şeyler olacak” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • A.Rıza Özçelik
    3 ay önce
    Sayın, Tuncay ŞAHİN size bir sorum var. Topladığı fındığı 11 tl ye satıpta kavrulmuş olarak 70 tl alan insanların akıllanması içinde bir ar-ge çalışmanız var mı?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKAPUNKTUR, MÜZİKOTERAPİ, HACAMAT VE DAHASI..
AKAPUNKTUR, MÜZİKOTERAPİ, HACAMAT VE DAHASI..
TMO FINDIK ALMAYA BAŞLIYOR
TMO FINDIK ALMAYA BAŞLIYOR