• Reklam
TARAFTARLAR DÜZCESPOR’U İZMİR’DE YALNIZ BIRAKMAYACAK

TARAFTARLAR DÜZCESPOR'U İZMİR'DE YALNIZ BIRAKMAYACAK

Düzcespor, yarın İzmir'de oynanacak Bucaspor deplasmanı için otobüsler kaldırılacak.

14 Aralık 2019 - 14:49 - Güncelleme: 14 Aralık 2019 - 15:07

Yarın oynanacak Bucaspor deplasmanı için Düzce tek yürek oldu. Düzcespor Gökhan Kapoğlu'nun "Tüm taraftarı getireceğiz, limit yok" söylemi Düzcespor sevdalılarını harekete geçirdi. Bir çok Düzcespor gönüllüsü “Koca Çınar” altında toplanarak kaldırılacak olan otobüsler için destek verdi. Buca deplasmanı için bu gece saat 02:00'de Anıtpark önünden yola çıkılacak.

Düzcespor’un Pazar günü oynanacak olan Bucaspor Deplasmanı maçı için kaldırılacak otobüsler yolculuk hazırlıklarına başladı. Kadınların da gideceği deplasman yolculuğunda bir otobüs kadın taraftarlara ve gazetecilere ayrıldı.

SAAT 02:00'DE HAREKET EDİLECEK

Öte yandan Anıtpark’tan gece saat 02:00’da harekete geçecek olan otobüsler hazırlanmaya başladı. Deplasmana gidecek olan taraftarların en geç 01:00’da Anıtpark’ta hazır olması isteniyor.

Gidilecek olan Deplasman mücadelesi ile ilgili açıklamalarda bulunan Kırmızı Şimşekler Taraftar Grubu Sosyal Medya Üzerinden taraftarlara Uyulması gereken Deplasman Kurallarını bildirdi. Taraftar grubu deplasman yolculuğunda uyulması gereken kuralları şu şekilde sıraladı.

UYULMASI GEREKEN  KURALLAR

Otobüs Kalkış saatlerine uymak, araç içerisinde oluşan zararda herkes kendi koltuğundan sorumludur, dinlenme tesislerinde herhangi bir taşkınlığa sebebiyet verilmeyecek, Buca’ya varıldığında sağa sola dağılmadan bir arada durulacak, kırmızı lacivert giyinmeye özen gösterelim, maç içerisinde 90 dakika susmadan takımımızı destekleyeceğiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCESPOR'DAN AÇIKLAMA
DÜZCESPOR'DAN AÇIKLAMA
KAYNAŞLI'DA HAVAİ FİŞEK YASAKLANACAK
KAYNAŞLI'DA HAVAİ FİŞEK YASAKLANACAK