Reklam
STANDARD PROFİL GELENEKSEL İFTARI

STANDARD PROFİL GELENEKSEL İFTARI

Standard Profil Düzce Fabrikası yöneticileri ile Düzce'de görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları iftar programında bir araya geldi. 

29 Mayıs 2019 - 15:56 - Güncelleme: 29 Mayıs 2019 - 16:01

Standard Profil Düzce Fabrikası Genel Müdürü Afşin Dakiki'nin ev sahipliğinde düzenlenen programa çok sayıda basın mensubu katıldı.

İftar programı öncesi Ramazan ayının faziletlerinden bahseden Dakiki, fabrika hakkında da çeşitli bilgiler vererek, "Bu özel ayın ülkemizi ve milletimize, huzur, hoşgörü ve barış getirmesini temenni ediyorum. Ramazan islamın merhametini ve bereketini tüm insanlığa anlatan kutsal bir aydır. Ramazan her insanın kendisi ile yüzleştiği, kendisini yenilediği, iç dünyasını tazelediği ve her yıl insanlığı daha ileriye taşıyan bereketli bir ay. Kutsal Ramazan ayı vesilesi ile sizlerle bir araya gelmekten mutluluk duyuyorum" dedi.

Genel Müdür, şunları ifade etti:

"Hepinizin bildiği gibi Standard profil Düzce'de Bin 800 metrekarelik bir alanda kuruldu. 1979 yılında sadece 7 çalışanı vardı. Bugün ise Bin 281 çalışanımız ile Düzce fabrikası olarak kesintisiz faaliyet gösterirken, Dünya çapında 25'ten fazla markaya üretim yapıyoruz. Standard  profil olarak 2018 itibariyle 7 ülkede üretim yapan, 5 kıtada faaliyet gösteren 45'in üzerinde ihracat gerçekleştiren, bünyesinde 6 farklı dilde dil konuşulan ve yaklaşık 8 Bin kişilik ailemiz ile global bir oyuncu olarak yolumuza devam ediyoruz." 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
STANDARD PROFİL, DÜZCE'NİN VE TÜRKİYE'NİN GURURU
STANDARD PROFİL, DÜZCE'NİN VE TÜRKİYE'NİN GURURU
KİCK BOKS AVRUPA İKİNCİSİ DÜZCE’DEN
KİCK BOKS AVRUPA İKİNCİSİ DÜZCE’DEN