Reklam
SPORA İMAM MÜDÜR

SPORA İMAM MÜDÜR

Düzce Gençlik ve Spor Müdürlüğü'ne yeni atanan İsa Yazıcı'nın imam hatip kökenli olması dikkat çekti.

18 Ekim 2019 - 14:06

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde sürpriz atama gerçekleşti.

Feyzullah Dereci sürpriz şekilde görevinden alınıp Afyon'a tayin edildi. Dereci'nin yerine atanan İsa Yazıcı'nın referansları, eğitimi ve liyakat konusu tartışılmaya başlandı.

1983 Düzce doğmulu İsa Yazıcı, Düzce İmam Hatip Lisesi'nden 2001'de mezun oldu. Sonrasında Düzce Üniversitesi İşletme bölümü ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Sivil toplum kuruluşlarında uzun süre çeşitli çalışmalarda görev aldı. Kamuda orta düzeyde yöneticilik görevini yürütmekte olan Yazıcı, Bilal Erdoğan'ın başkan olduğu Tügva'nın Düzce temsilciliği görevini yürütüyor.

Düzce Gençlik ve Spor Müdürlüğü'ne imam hatip kökenli birinin atanması, spor camiasında tartışılmaya başlandı.

Yazıcı hakkında spor camiasına uzak olduğu, sporun içinden gelmediği, herhangi bir spor branşında uzmanlığı bulunmadığı şeklinde eletiriler yapılıyor. Spora ve spor camiasına uzak olan birinin, tüm spor hizmetlerinden sorumlu olarak önemli bir müdürlüğün başına getirilmesinin Düzce sporuna ne denli bir fayda sağlayacağı bir başka eleştiri olarak konuşuluyor.

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Kıymet Dertli
  4 ay önce
  Yapılan her iş hakkında, görevlendirilen her şahıs ile ilgili mutlaka olumsuz bir hikayeniz var her daim... Size sorsalardı kim bilir nasıl hakkaniyetli bir seçimden, tercihten yana olurdunuz değil mi? Biraz samimi olun, \'\'Allah muvaffak etsin\'\' demeyi bilin; insanlar için iyi, güzel temennilerde bulunmayı öğrenin...
 • selma
  3 ay önce
  Muvaffak olmuş zaten kendi adına daha ne olsun! Liyakati hiçe sayarsanız toplum yararına muvaffakiyet elde edemezsiniz.
 • kafasız
  4 ay önce
  Vali Bey 'in nin kardeşi mi? Hayırlı olsun bakalım.....
 • Sudi
  4 ay önce
  Sayın abim şimdiye kadar Düzce Gençlik ve Spor Müdürlüğünü spordan anlayanlar yönettide ne başarı elde ettiiler. Yöneticilik ayrı bir iştir. Ben İsa beyin güzel işler başaracağına inanıyorum.
 • Hakan
  4 ay önce
  İmam hatip mezunu,İşçi olarak Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü olarak görev yapmış, Ankaradan atamayla TÜGVA İl temsilciliği yapmış asil görevinden maaş alırken tügva'DA ÇALIŞMIŞ ve mumur sınavına girmemiş, milletin harılharıl çalışıp müdürlük sınavına girdiği sınava girmeden Abisinin Vali oluşunun torpili ile il müdürü olmuş hak adalet dürüstlüğü kimseye bırakmayanlar bunlardan ne beklenir yazık Düzceye
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONA VİRÜSÜ ŞÜPHELİ YOLCULAR TÜRKİYE'YE İNDİ
KORONA VİRÜSÜ ŞÜPHELİ YOLCULAR TÜRKİYE'YE İNDİ
FUTBOLDA ŞAMPİYON MUSTAFA KEMAL
FUTBOLDA ŞAMPİYON MUSTAFA KEMAL