Reklamı Geç
Reklam
  • Reklam
SPOR TOTO’DAN DÜZCESPOR’A DESTEK

SPOR TOTO'DAN DÜZCESPOR'A DESTEK

Spor Toto Düzcespor'un bu sezon ve önümüzdeki sezon forma sponsoru oldu.

12 Nisan 2018 - 15:41 - Güncelleme: 12 Nisan 2018 - 15:49

Spor Toto Düzcespor'un bu sezon ve önümüzdeki sezon forma sponsoru oldu.

Ak Parti Düzce Milletvekili, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Osman Aşkınbak başta olmak üzere, Spor Toto Genel Müdürü ve yetkilileri ile yaptığı ikili ilişkileri ve görüşmeleri sonucunda Düzcespor’a reklam geliri sağlandı.

Düzcespor 2017-2018 sezonunun kalan maçları ve önümüzdeki sezon için Sırt Forma Reklamı anlaşması sağlandı. Düzcespor bundan sonraki tüm maçlara Sırt SPOR TOTO reklamı ile çıkacak.

Bakan Faruk Özlü, geçtiğimiz aylarda Düzceli iş adamları ve bürokratlar ile bir araya gelerek Düzcespor'a destek için bir komisyon kurmuş ve gelir sağlanması için bir çok girişimlerin yapılmasını sağlamıştı. Bu zaman içerisinde Düzcespor'a maddi destekler sağlanmasına ön ayak olan Bakan Özlü, Spor Toto Genel Müdürlüğü ile görüşmeleri neticesinde Düzcespor'un 2017-2018 ve 2018- 2019 sezonlarını kapsayan forma reklamı anlaşması imzalanmasını sağladı.

Düzce'nin ve Düzcespor'un tanıtımını Türkiye genelinde yapmaya başlayan Başkan Muzaffer Leblebici’de, verdiği maddi ve manevi desteklerden dolayı da Bakan Özlü'ye bir teşekkür mesajı yayınladı.

“Zirveye giden meşakkatli yolda Düzcespor'umuzun hak ettiği başarıyı şehrimize kazandıracağımıza duydukları inançla bizi kulüp başkanlığı görevine layık gören Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr. Faruk Özlü, görevi devraldığımız ilk günlerde kulübümüze ve yönetimimize olan desteklerini arttırarak sürdürmüştür. Sayın Bakanımız Dr. Faruk Özlü, şehrimize ve ülkemize sağladığı kazanımların yanı sıra 2017- 2018 Futbol Sezonunun finaline adım adım yaklaşırken Spor Toto Genel Müdürlüğünden bu sezonu ve önümüzdeki sezonu kapsayacak şekilde ödenek aktarımını sağlamıştır. Girişimleriyle yüzümüzü güldüren Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr. Faruk Özlü başta olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Osman Aşkın Bak ve Spor Toto Genel Müdürü Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na şahsım, zirveye giden başarı yolunu beraber yürüdüğümüz yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ve Düzcespor'a gönül veren taraftarlarımız adına teşekkürlerimizi arz ediyoruz”dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HÜKÜMLÜLERLE BİRLİKTE AĞAÇ DİKTİLER
HÜKÜMLÜLERLE BİRLİKTE AĞAÇ DİKTİLER
DÜZCE BELEDİYESİNDE BİR İLK YAŞANDI
DÜZCE BELEDİYESİNDE BİR İLK YAŞANDI