Reklam
  • Reklam
SOSYAL MESAFE SIFIR!
Reklam

SOSYAL MESAFE SIFIR!

Düzce'de bir market açılışında üst düzey yöneticilerin koronavirüse karşı sosyal mesafe kurallarını çiğnedikleri görüldü.

24 Temmuz 2020 - 14:54

Düzce'de koronavirüs vaka sayısında son günlerde ciddi düzeyde artış görüldü. Pozitif vaka sayısındaki artışın, cenaze, düğün ve açılış töreni gibi etkinliklerden kaynaklandığı bildirildi.

Düzce'deki koronavirüse yakalananların sayısında geçen hata 50'den fazla artış meydana geldi. Bu riske rağmen bir market açılışında sosyal mesafe kuralına uyulmaması dikkat çekti.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, TSO Başkanı Tuncay Şahin, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve diğer davetlilerin maske taktıkları, ancak fiziki mesafe kuralına uymadıkları görüldü.

Topluma her konuda örnek olması gereken siyasetçilerin ve iş insanlarının sosyal mesafe kuralına riayet etmemeleri eleştirilere yol açtı. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Düzceli!
    2 hafta önce
    Kuralları sadece gereken tedbirleri aldık görüntüsü vermek için belirleyen,kendilerinin uymayarak halkın uymasını bekleyen,gereksiz ego tatmini peşinde koşup alay edercesine hizmet yapıyor görüntüsü verirken dahi kuralları hiçe sayarak yanlış yapan zavallı insanların eline kalmış bir Düzce.5 sene saha geri kalacağız demek.YAZIK...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KESKİN ELİNİ GÜÇLENDİRDİ!
KESKİN ELİNİ GÜÇLENDİRDİ!
AK PARTİ KADIN KOLLARI'NDA BAYRAK DEĞİŞİMİ
AK PARTİ KADIN KOLLARI'NDA BAYRAK DEĞİŞİMİ