Reklamı Geç
Reklam
 • Reklam
ŞEHİT VE GAZİLERE SAYGISIZLIK!

ŞEHİT VE GAZİLERE SAYGISIZLIK!

AK Parti yönetim kurulu üyeleri Şinasi Tuzluoğlu ile Murat Ayyıldız'ın Gaziler Günü dolayısıyla düzenlenen resmi protokol törenine spor gömlekle katılmaları alay konusu oldu.

19 Eylül 2017 - 15:07

AK Parti yönetim kurulu üyeleri Şinasi Tuzluoğlu ile Murat Ayyıldız'ın Gaziler Günü dolayısıyla düzenlenen resmi protokol törenine  spor gömlekle katılmaları alay konusu oldu.

Şehit ve Gaziler Günü dolayısıyla Anıtpark'ta resmi tören düzenlendi. Çelenk koyma, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunduğu törenlere, protokol kuralları gereği sivil katılımcılar ceket ve kravat, askerler ise resmi üniforma giydiler. Ancak protokole uymayan iki isim vardı. AK Parti il yönetim kurulu üyeleri Şinasi Tuzluoğlu ile Murat Ayyıldız.

Bu iki isim, adeta  çarşıya alış verişe çıkmış gibi bir görüntü sergilediler. Şehit ev Gaziler Günü resmi törenlerine, protokol kural ve usullerine yakışmayan kıyafetle boy gösteren Şinasi Tuzluoğlu ve Murat Ayyıldız, törene katılanlardan eleştiri aldılar.

Bu manzarayı görenler, "Bunlar hiç mi usul, adap bilmezler. İnsan biraz olsun utanır, mahcup olur. Şehit ve gazilerimize hiç mi saygıları yok" şeklinde yorum yaptılar.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • isimsiz
  11 ay önce
  Sonunda fatura Fahri Beye kesildi.....gelişme var ben faturanın garsona kesileceğini düşünüyordum....gönül hanıma başarılar....Fahriye geçmiş olsun...
 • Yılmaz Oğuz
  1 yıl önce
  Şinasi tuzcudan ne beklenir ki
 • korkuyorum
  1 yıl önce
  Spor kıyafeti önemli değil ...gaziler yemek kuyruğunda ekabir takımı protokola yemekler garsonlardan ...bunların gazilere saygısı ancak bu kadar....
 • zorlama
  1 yıl önce
  sende taktın milletin kıyafetine be kardeş haber mi bulamadın yapacak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YILMAZ'DAN PUSULA'YA ZİYARET
YILMAZ'DAN PUSULA'YA ZİYARET
BOŞ SALONA KONUŞTU!
BOŞ SALONA KONUŞTU!