Reklam

SAHAYA İNDİ

Metin Kaşıkoğlu AK Parti belediye başkan adaylığı için sahneye çıktı.

29 Eylül 2018 - 15:20

Metin Kaşıkoğlu AK Parti belediye başkan adaylığı için sahneye çıktı.

2 dönem milletvekilliği, 1 dönem il başkanlığı yapan Kaşıkoğlu, belediye başkan adaylığı için sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Kaşıkoğlu, kendisine yönelik eleştiriler üzerine “eleştirin, fakat küfür ve hakaret etmeyin” notunu düşerek, “Ak Parti olarak Düzce'de yeni bir heyecan dalgası oluşturulmasına olan ihtiyaç izahtan varestedir. Küsmüş ve partiyle arasına mesafe koymuş tüm partililerimizi yeniden kucaklamak ve ciddi bir özeleştiri sürecine girerek birlik ve beraberlik seferberliği oluşturmalıyız diye düşünüyorum. Dönem yaptığımız hatalarla yüzleşerek ve dersler çıkararak yola devam etme dönemidir” dedi.

 Kaşıkoğlu, belediye başkanlığında başarılı olabilmek için 25 maddelik seçim bildirgesi açıkladı ve “Her dönem seçilen belediye başkanlarına yalakalıkta maharetli kesimlere prim verilmemelidir. Mümkün olduğunca tevazu ve hoşgörü içinde toplumla sıkı bir gönül bağı kurulmalı, kibirden uzak olmalıdır. Lüks makam arabalarını kendisi ile halk arasına perde yapmamalıdır” dedi.

 

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • şükrü toros
  7 ay önce
  öğrenmiş öküzle çift sürmesi kolay olur derlerse de ben inanmam.
 • Abdullah
  7 ay önce
  Geçmişte partisine küstürülenlerle barışı sağlamak ve onlarla kucaklaşmak parti içerisindeki eski yüzlerle mümkün değildir.Onun içinde yeni yüzler gereklidir. Eski yüzlerle AKP Düzce de daha taban tutturamaz.Şimdi yerelde halk reise de oy vermeyecek,kişiye oy verecek.
 • A.Rıza ÖZÇELİK
  7 ay önce
  adamı zaten Düzce de hiç tutan yok onun adaylığında kesin gözü ile bakabiliriz. Belediye Başkanı kesin MHP li olur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
VALİ LANGIRT OYNADI
VALİ LANGIRT OYNADI
PUSULA REKOR KIRDI
PUSULA REKOR KIRDI