Reklam
REKTÖR ÇAKAR VE ÖNCÜ MEDYA İŞBİRLİĞİ

REKTÖR ÇAKAR VE ÖNCÜ MEDYA İŞBİRLİĞİ

Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar, Öncü Medya ile özel protokol imzaladı.

16 Temmuz 2019 - 20:29

 Düzce Üniversitesi Rektörü  Nigar Demircan Çakar, Öncü Medya ile özel protokol imzaladı.

Düzce Üniversitesi’nde gerçekleşen ve medya-üniversite işbirliği olarak bir ilk olma özelliği taşıyan imza törenine, Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven, Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, medya yöneticileri ve akademisyenler katıldı.

İmzaların atılmasının ardından açıklamalarda bulunan Çakar, "Bölgemizdeki çok nadide ve kurumsallaşmasını tamamlamış olarak gördüğümüz Öncü Medya Grubu ile bu iş birliğimizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. Çok sayıdaki birimimiz, özellikle Radyo Televizyon ve Sinema bölümümüz, Görsel İletişim ve Tasarım bölümümüz, Sanat Fakültemizin ve diğer ilgili bölümlerimizin de bütün öğretim üyeleriyle inşallah bundan sonra Öncü Medya Ailesi ile hem karşılıklı işbirliği kapsamında düzenlenecek programlarla, kültürden sanata, tarihten sanata, ekonomiden edebiyata ortak gerçekleştireceğimiz programlarla inşallah üniversitedeki bilim ışığının, bilimin dilinin ve bilim ailesinin sarf ettiği sözlerin bu vesile ile bütün bölgemize yayılmasını, dalga dalga sirayet etmesini el birliği ile sağlamış olacağız.” dedi.

HERKESE TEŞEKKÜR

Rektör Çakar, "Gösterdiği kadirşinaslık sebebiyle çok kıymetli Öncü Medya Sahibi Faruk Türkseven Ağabey’imize, yine ailenin en önemli üyelerinden sevgili Sadullah Ünsal’a gösterdikleri çabadan, gayretten dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu üniversitemizde bir yayın kuruluşunun yaptığı ilk iş birliği olacak. Burada çok önemli bir bilgi potansiyeli var. Çok önemli işler yürütülüyor. Bunları hem bölgemize yaymak açısından çok faydalı olacak. Hem de dünyada ve ülkemizde gerçekleşen gelişmeleri kendi bakış açımızla, bilimin bakış açısıyla izleyicilerle, dinleyicilerle paylaşma şansı bulacağız. Aynı zamanda üniversitemizin hem öğretim üyelerine, hem de öğrencilerine doğal bir laboratuvar alanı sunmuş olacağız.” diye konuştu.

 

  

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Gürcü Sedat
  4 ay önce
  Şimdi Sadullah Ünsal Ünv. Radyo/ TV bölümünde engin bilgisiyle öğretim üyesi ve patronuda bölüm başkanı olmayı hak etti. Taraflı yayın ödülünüde verseydiniz şaşırmazdık.
 • A.Rıza Özçelik
  4 ay önce
  Menfaatsiz bir yararı olmaz dikkat
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCESPOR, YOMRA MAÇINDA 3 PUAN HEDEFLİYOR
DÜZCESPOR, YOMRA MAÇINDA 3 PUAN HEDEFLİYOR
11 AYDA 430 CAN!
11 AYDA 430 CAN!