Reklam
REKLAM KOKAN HAREKETLER!

REKLAM KOKAN HAREKETLER!

Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan Şamandar'ın, hızlı tren projesiyle kişisel reklam yaptığı öne sürüldü.

07 Ocak 2020 - 13:59

Düzce kamuoyunda günlerdir yüksek hızlı tren konusu tartışılıyor.

Tartışma, DÜ Teknoolji Fakültesi Dekanı Ayhan Şamandar'ın, bir Japon'la birlikte ortaya attığı yüksek hızlı tren güzergahının değiştirilerek Düzce'den geçirilmesi projesi üzerinden yapılıyor. Şamandar, projeyle ilgili paylaşımlarındaki görsellerde, kendi fotoğrafını ve sıfatlarını kullanarak güzel bir reklam ve tanıtım çalışması gerçekleştirdi. Şamandar'ın reklam kokan hareketleri eleştiri topladı.

İşte Şamandar'ın reklama dönük o paylaşımı:

Ayhan Şamandar'ın, bu görseller üzerinden yüksek hızlı tren projesinin güzergahının değiştirilmesiyle ilgili çabaları, kişisel reklam olarak değerlendirildi.

Şamandar'ın kendisini milletvekilliği seçimlerine ya da rektörlüğe hazırladığı iddia edildi.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, Şamandar'a tepki gösterdiler.

Şamandar, tepkilere "Bu afişleri yuksek hızlı tren e gönül veren dostlar yapıyor.ben yapmıyorum.Ben sadece paylaşıyorum" diye karşılık verdi.

 

YORUMLAR

 • 8 Yorum
 • Ümit Durmuş
  1 ay önce
  Bence reklam diyen arkadaşlar reklam yapıyor. Adamcağız uğraşıyor yıllardır. İnsanlara yakıştırma yapmaya ne kadar meraklılar var.
 • Halis KIRCA
  1 ay önce
  Her hizmetin bir hizmetkarı vardır.Millet için ter dökenlere selam olsun.İyi yolda teşvik etmek reklamsa bu yolda reklam olmayı Rabbim herkese nasibetsin(Ayhan Beyi kıskananlar mı var yoksa!)
 • bilal köksal
  1 ay önce
  keşke her bürokrat Ayhan hoca gibi Milleti ve bulunduğu yöre için olumlu katkılı projeler geliştirse bu tür bilgili beyinlere Ülkemizin ihtiyacı var inşallah bu olumlu gayretinden dolayı başına bir şey gelmez görevden alınmaz
 • bilal köksal
  1 ay önce
  Ayhan hocamı 20 yıldır tanırım hiçbir zaman kendi menfaati çıkarı için böğle ucuz bir hadise içine olmaz olamaz gerek Uzun mustafa MYO gerek Kaynaşlı MYO okulu kurucu Müdürlüğü ve dekanlık döneminde hep DÜZCE halkı Düzce menfaati ve Millet Halk lehine olumlu icraatları olmuştur YHT projesi yiğitçe bir müğcadeledir diğer proje ile dağlar kadar fark vardır millet lehine
 • Duyarlı
  1 ay önce
  Nereye hazırlanıyor dersiniz...İl Başkanı mı olacak.....yerini mi korumak istiyor..yoksa rektörü devir5mek mi...keişr ablamıza dokunmaz....hadi hayırlısı....
 • Şakir Berkarda
  1 ay önce
  Öyle olsa bile haketmiyor mu?
 • Yusuf Kaplan
  1 ay önce
  Düzcenin neden kalkınmadığı açık açık ortada. Olamayacak hayaller kuranlar bir şekilde yönetim kademelerini işgal etmeyi başarıyorlar. Önce kenti Kocaeli-Bursa-Adapazarı ile kıyaslayın. Sonra ben en iyisini yaparım diyen milletvekillerini, hiç bir iş beceremeyen belediye başkanlarını sorgulayın bu kente ne hizmetler sundular diye. Bütün şehirler son 20 yıldır lig atladı. Düzce adeta bir afrika kenti görünümü kazandı bundan kim sorumlu sorgulayın.
 • Ridvan yildirim
  1 ay önce
  Duzcemize boyle hizmetler kazandirmak isteyenleri elestirmek yerine destek olmamiz lazim reklam yapiyor demek cok basitliktir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONA VİRÜSÜ ŞÜPHELİ YOLCULAR TÜRKİYE'YE İNDİ
KORONA VİRÜSÜ ŞÜPHELİ YOLCULAR TÜRKİYE'YE İNDİ
FUTBOLDA ŞAMPİYON MUSTAFA KEMAL
FUTBOLDA ŞAMPİYON MUSTAFA KEMAL