Reklam
RABİA HEYKELİNDE ’ÜMMET’ EYLEMİ

RABİA HEYKELİNDE 'ÜMMET' EYLEMİ

Son günlerde yerinden kaldırılacağı haberlerinin yapıldığı Rabia heykeli, akşam saatlerinde ilginç bir eyleme tanık oldu...

09 Ekim 2019 - 13:12 - Güncelleme: 09 Ekim 2019 - 13:31

Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş tarafından yaptırılan Rabia Heykeli ‘nin üzerinde  bulunan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ait olan “Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet” sözünün de ki tek millet sözünü kapatarak “Tek ümmet” yapan Gönültaş, eylem sırasında yaptığı açıklamasında “Bu bize 15 Temmuz’un hatırasıdır. Bunu kaldıracak herkes FETÖ’cü olarak görülür. Bu ümmetin kimseye zararı yok. Bu devletin en üst makamında da olsa onlar gider ümmet kalır. Ortada bir yolsuzluk varsa gideceksiniz yolsuzluk yapanı bulacaksınız. Bunu buradan kaldırdığınızda bu para kasaya geri gelmez. Bu bizim değerimiz. Milleti kabul etmiyor musunuz? Ümmet ruhu ile biz buna sahip çıkacağız. Bunu kaldıracak adam varsa herşeyi göze alsın, biz herşeyi göze aldık” dedi. 
3 kişi oldukları tahmin edilen şahıslar, çektikleri videoyu da sosyal medyada paylaştı.

Durumu fark eden Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri şahsın kimliğini tespit ettiler. Emniyet ekipleri ilk olarak ümmet yazısını sökerek heykeli eski haline getirdiler. Daha sonra göz altına alınan şahıs hakkında işlem yapıldı.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • kamil
  4 ay önce
  SEN DE KİMSİN. HADİ ORDAN.
 • A.Rıza ÖZÇELİK
  4 ay önce
  verin adama getirsin bahçesine koysun neden sıkıntıya sokuyorsunuz ki. demek ki keşeloğlanı çok seviyor, yaptırdığı sanat eserlerinide çok beğeniyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇAKIR VE KEŞİR’İN KARNESİ KIRIK, YILMAZ’IN ORTA
ÇAKIR VE KEŞİR’İN KARNESİ KIRIK, YILMAZ’IN ORTA
ÖZLÜ’DEN MHP’YE ZİYARET
ÖZLÜ’DEN MHP’YE ZİYARET