Reklam
PUSULA, 2019’UN EN’LERİNİ SEÇTİ
Reklam

PUSULA, 2019'UN EN'LERİNİ SEÇTİ

Pusula 2019'un 'en'lerini seçti...

29 Aralık 2019 - 16:13 - Güncelleme: 30 Aralık 2019 - 11:23

Yılın adamı: Tuncay Şahin

Yaptığı çalışmalarla Düzce Ticaret Odası’nın prestijini yükseltti, Düzce’de ilk kez Tarım ve Gıda Fuarı düzenledi, İktisadi ve Kalkınma Vakfı Yürütme Kurulu üyeliğine seçildi, TOBB’a bağlı odalar arasında en başarılı başkan oldu.

 

Yılın siyasetçisi: İlhami Caboğlu

MHP İl başkanı olduğu günden itibaren akıllı ve dengeli bir siyaset izledi, yerel seçimlerde isabetli aday tercihleri 5 ilçe belediye başkanlığı kazandı, partisinin oylarını yükseltti. Zaman zaman yaptığı çıkışlarla gündem oluşturmayı başardı.

 

Yılın bürokratı: Nigar Demircan Çakar

Rektör olarak Düzce Üniversitesi’ni bilimsel çalışmalarda daha üst bir noktaya taşıdı, özellikle alternatif tıp konusundaki faaliyetlerde başarılı, başta sanayiciler olmak üzere her kurumla uyumlu çalışmalar yapıyor, kamuoyunun takdir ettiği bir yönetici.

 

Yılın olayı: Sel felaketi

Temmuz ayında Akçakoca ve bazı ilçelerde meydana gelen sel felaketinde 7 kişi hayatını kaybetti. Deprem felaketinden sonra Düzce’nin yaşadığı en büyük felaket oldu. Sel afeti ekonomik yönden de ciddi zararlara yol açtı.

 

Yılın yükseleni: Gökhan Kapoğlu

Düzcespor kongresinde kulüp başkanlığına seçildi. Düzcespor tarihinde ilkleri gerçekleştiriyor. Spor camiasının ve taraftarların büyük desteğini aldı. Düzcespor etrafında 7’den 70’e herkesi birleştirmeyi başardı.

 

Yılın düşeni: Murat Yiğit

Ordu’da hunharca katledilen ve Türkiye’yi sarsan Ceren Özdemir cinayetine “ama, olayın başka boyutları da var” diyerek kılıf bulmaya çalıştı, açıklamaları kamuoyunda büyük tepkilere yol açtı. Başarısız bir eğitimci olarak sınıfta kaldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İŞTE KORONALI HASTANIN AKCİĞERLERİ
İŞTE KORONALI HASTANIN AKCİĞERLERİ
KORONA VİRÜSÜN DÜŞMANI: SABUN, DETERJAN VE GÜNEŞ
KORONA VİRÜSÜN DÜŞMANI: SABUN, DETERJAN VE GÜNEŞ