Reklam
ÖZLÜ ÇITAYI YÜKSELTTİ

ÖZLÜ ÇITAYI YÜKSELTTİ

​​​​​​​AK Parti Düzce Belediye Başkan adayı Faruk Özlü, seçim çalışmalarını eşi Onur Özlü ile birlikte sürdürüyor. Özlü çifti, vatandaşlardan ilgi ve destek görüyor.

09 Mart 2019 - 16:51

AK Parti Düzce Belediye Başkan adayı Faruk Özlü, seçim çalışmalarını eşi Onur Özlü ile birlikte sürdürüyor. Özlü çifti, vatandaşlardan ilgi ve destek görüyor.

AK Parti Düzce Belediye Başkan adayı Faruk Özlü, hedefinin Düzce’yi Türkiye’nin en gelişmiş ilk 10 ili arasına sokmak olduğunu söyledi.

Özlü, “Neden belediye başkanı olmak istiyorsunuz?” sorusuna şöyle cevap verdi:

“Birincisi Düzce’de siyaseti ve belediyecilik hizmetlerini daha kaliteli hale getirmek için, ikincisi Düzce’de bugüne kadar yapılamayanları yapmak ve Düzce’nin çehresini değiştirmek için, üçüncüsü Düzce’yi Türkiye’nin en gelişmiş ilk 10 ili arasına sokmak için belediye başkan adayı oldum.”

Özlü, Düzce’de 1 Nisan’dan itibaren yeni bir dönem başlayacağını, Düzce’de kısa sürede önemli değişimler yaşanacağını belirterek, “Projelerimizle, ekibimizle hazırız. Düzce’yi çevresiyle, doğasıyla, yeşiliyle, yeni kentsel dönüşümlerle marka bir kent haline getireceğiz. Düzceliler bize güvensin, inansın. Biz yapamayacağımız sözleri vermiyoruz” dedi.

EŞİNDEN DESTEK

“Düzce bizim evimiz”, “Belediyecilik gönül işi” sloganlarıyla seçim çalışmalarını sürdüren Özlü’ye en büyük destek eşi Onur Özlü’den geliyor.

Birçok seçim gezisini birlikte sürdüren Özlü çifti, vatandaşlardan ilgi ve destek görüyor.

Esnaf ziyaretlerinin yanı sıra mahallelerdeki toplantılara da katılan Onur hanım eşine destek olurken, özellikle kadın seçmenlerin ilgi odağı oluyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
VALİ LANGIRT OYNADI
VALİ LANGIRT OYNADI
PUSULA REKOR KIRDI
PUSULA REKOR KIRDI