Reklamı Geç
OSMAN İLHAN’LA YOLA DEVAM

OSMAN İLHAN'LA YOLA DEVAM

AK Parti Çilimli İlçe Teşkilatı 6'ncı Olağan Kongresinde mevcut Başkan Osman İlhan, 210 oy ile yeniden başkan oldu. 

25 Eylül 2017 - 10:26

AK Parti Çilimli İlçe Teşkilatı 6'ncı Olağan Kongresinde mevcut Başkan Osman İlhan, 210 oy ile yeniden başkan oldu. 
AK Parti Çilimli 6'ncı Olağan Kongresi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kongre mesajı sine-vizyon gösterisi ile katılımcılara izletilmesi ile başladı.
Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ise seçim beyannamesinde verdikleri tüm sözleri yerine getirdiklerini ve getirmeye de devam ettiklerini kaydederek, “Çilimli AK Partili belediyeler göreve geldikten sonra çok daha farklılaştı. Kalkınan ve büyüyen ülkemizde Çilimli’mizi de aynı oranda büyütmek için gayret sarfettik. Omuz omuza, hep birlikte hem ilçemize hem de ülkemize yararlı olmaya çalışacağız. Yeni seçilecek tazelenecek olan yönetime başarılar diliyorum” diye konuştu.
23. Dönem Düzce Milletvekili Prof. Dr. Celal Erbay da kongreye katılarak katılımcılara seslendi. Siyasetçinin vatandaşın ayağına gitmesi gerektiğini kaydeden Erbay, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’a şehirde yaptığı olumlu değişikliklerden dolayı teşekkür etti.

Çilimli İlçe Başkanı Osman İlhan, köy ve mahalle teşkilatlarını yenilediklerini belirterek, “Daha güçlü bir şekilde hizmet edeceğiz. İlçemize, ilimize ve ülkemize hizmet için yeni kadromuzla, tüm AK kardeşlerimizle birlikte layıkıyla görevimizi yerine getireceğiz” ifadelerinde bulundu.

Türkiye’nin en başarılı teşkilatlarından biri olan Düzce’nin başında olmaktan dolayı şeref duyduğunu kaydeden Keskin, “Listelerde yer alamayan arkadaşlarımız olabilir. Ancak bu dava küsülecek, kişisel menfaatlerin ön plana çıkacağı bir dava değildir. Mesele bir yerlerde olmak yerine yol arkadaşı olmaktır. Bu manada Çilimli ilçemizdeki uyumdan dolayı teşekkür ediyorum ve yeni yönetime başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.
İl Koordinatörü Hüseyin Devecioğlu ise tüm teşkilatların AK Parti davasını anlamasını ve sahip çıkması gerektiğini belirterek yeni yönetime başarılar diledi.
Son olarak konuşan MKYK Üyesi Rümeysa Kadak da kongrenin hayırlı olmasını diledi. Konuşmaların ardından faaliyet raporu ve gelir gider tablosu ibra edildi. Ardından da delegeler seçime gitti.
Oyların sayılmasının ardından mevcut başkan Osman İlhan, 210 ile yeniden AK Parti Çilimli İlçe Başkanı oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FARKINDALIK GÜNÜ KUTLANDI
FARKINDALIK GÜNÜ KUTLANDI
12. YIL KONSERİ
12. YIL KONSERİ