Reklam
ÖMER KÜÇÜK’ÜN SON ŞANSI!

ÖMER KÜÇÜK'ÜN SON ŞANSI!

İYİ Parti ve CHP’nin ortak adayı olarak seçime giren Ömer Küçük, üçüncü ve son denemesinde belediye başkanı olmayı hedefliyor.

05 Ocak 2019 - 17:02 - Güncelleme: 05 Ocak 2019 - 17:09

İYİ Parti ve CHP’nin ortak adayı olarak seçime giren Ömer Küçük, üçüncü ve son denemesinde belediye başkanı olmayı hedefliyor.

İYİ Parti ve CHP’nin oluşturduğu Millet İttifakı’nın Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük, üçüncü kez şansını deniyor.

MHP çatısı altında 2009 ve 2014 seçimlerinde Düzce Belediye Başkan adayı olan Ömer Küçük, ilkince İsmail Bayram’a, ikincisinde ise Mehmet Keleş’e karşı seçim kaybetmişti.

Küçük, girdiği her seçimde MHP’nin oylarını önemli ölçüde arttırmayı başarmış, ancak bu artış seçimi kazanmasına yeterli gelmemişti. 2009 ve 2014 seçimlerinde CHP seçmeninin önemli bir bölümü Ömer Küçük’ü desteklemişti.

Küçük, bu kez İYİ Parti ve CHP’nin ortak adayı olarak Düzce Belediye seçimlerine girecek. Bu seçim Küçük’ün son seçimi olabilir. Zira, bu kez de kaybetmesi halinde 5 yıl sonra bir daha aday olarak çıkmaz. Kazanması durumunda ise en az iki dönem başkanlık yapabilir.

Ömer Küçük, şansını iyi kullanmak ve seçimi kazanmak için iki partinin tam desteğini alarak sahaya çıktı.

Küçük, seçime oldukça iddialı girdiğini bu kez kazanacağını söylüyor.

 

 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Emiiiiiii
    5 ay önce
    İyiki Sayın KÜÇÜK var ....seçimler konuşulur oluyor ...önceden olmasaydı MHP nin ismi bile diğerlerinde geçiyordu....MHP ye ivme kazandırmış .....Düzce de söz sahibi yapmış....Şimdi ise İYİ parti ve CHP ye ivme kazandırırda muhalefet te söz sahibi olur......Ömer abi kaç kişi olabilmiştir......Düzce yi Telefonla yönetemezse adam değilim.......
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AFERİN ÇOCUKLAR
AFERİN ÇOCUKLAR
FARUK ÖZLÜ'DEN DİKKAT ÇEKEN SEÇİM YORUMU
FARUK ÖZLÜ'DEN DİKKAT ÇEKEN SEÇİM YORUMU