Reklam
ÖMER KÜÇÜK’Ü HDP DESTEKLİYOR MU?

ÖMER KÜÇÜK'Ü HDP DESTEKLİYOR MU?

İYİ Parti ve CHP adayı Ömer Küçük'ü HDP'nin üstü örtülü biçimde desteklediği iddia edildi.

05 Mart 2019 - 12:58

İYİ Parti ve CHP adayı Ömer Küçük'ü HDP'nin üstü örtülü biçimde desteklediği iddia edildi.

AK Parti Düzce Belediye Başkan adayı Faruk Özlü, mahalle gezilerinde yaptığı konuşmada, HDP'nin 2014 seçimlerinde Düzce Belediye Başkan adayı olarak Fuad Azad'ı gösterdiğini, ancak bu seçimlerde HDP'nin aday çıkarmadığını kaydetti.

AK Parti ve MHP'nin aday çıkardığını, İYİ Parti ve CHP'nin ortak aday çıkardığını, HDP'nin ise  Düzce'de aday çıkarmadığını çıkarmadığını anlatan Özlü, "2014'de Düzce'de aday çıkartan HDP, acaba şimdi neden aday çıkarmamıştır? Bunun iyi anlaşılması lazım" dedi.

Cumhur İttifakı içinde yer alan AK Parti ve MHP'nin ayrı ayrı aday çıkardığına dikkat çeken Özlü, "Bizlerin duruşu net. Karşı tarafta ise üstü örtülü, gizli ve puslu bir ittifak sözkonusudur. O ittifak adayını kimlerin destekleyeceği ortadadır. Düzce seçmeni bu gizli ittifaka dikkat etmelidir" dedi.

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Düzceli
  2 ay önce
  Şimdi ağa köyünde karaca mahalllesinde bulunan kürt kökenli kardeşlerimiz ömer beye oy verince pkk lı oluyor sa geçen dönem ak parti tulum sıyırdı o mahallelerde demekki ne anlama geliyo ÖMER küçük düzcelidir herkez kim ve ne olduğunu bilir sayın Faruk özlü yü siyasette yer alana denk bakan olana denk tanıyan duyan varmı ben duymadım açıkçası tanımadım görmedim ama ÖMER küçük düzcede doğdu düzcede büyüdü hep gördük hep beraber olduk halkın içinden adam güzel insan inşallah bu Kezzzz TAMAAAAAMMMMM
 • Ağaköylü
  2 ay önce
  Yaşlılar Akp \'ye, gençler iyi parti- CHP\' ye, Mhp\' ye malum başka kapı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE'NİN TEK VEKİLİ ÜMİT YILMAZ MI?
DÜZCE'NİN TEK VEKİLİ ÜMİT YILMAZ MI?
KANO TAKIMI YENİDEN ŞAMPİYON
KANO TAKIMI YENİDEN ŞAMPİYON