Reklam
 • Reklam
ÖMER KÜÇÜK KORKUSU!

ÖMER KÜÇÜK KORKUSU!

Ömer Küçük’ün MHP’den aday adayı olması, AK Parti’de bazı yetkililerin uykularının kaçmasına yol açtı.

06 Mayıs 2018 - 15:24

Cumhur İttifakı’ndaki MHP’nin Düzce’de Ömer Küçük’ü çıkaracak olması, AK Parti cenahında siyaseten rahatsızlık yarattı.

Bilindiği gibi Ömer Küçük, Düzce’de katıldığı her seçimde MHP’nin oy oranını ciddi anlamda yukarıya taşımıştı. 8-10 bin civarında kişisel oya sahip olduğu düşünülen Küçük, son anda MHP’den aday adayı oldu.

Bu gelişme sebebiyle Ömer Küçük’ün AK Parti’den aday adayı olması için siyasi bir operasyon düzenlendi. Ömer Küçük’e elçiler gönderilerek MHP adaylığından vazgeçmesi ve AK Parti’den aday adayı olması teklifinde bulunuldu. Ancak, bu operasyon sonuçsuz kaldı.

AK Partili yetkililerin Ömer Küçük’e yönelik siyasi operasyonun, MHP’nin oylarını artırması ve dolayısıyla AK Parti’nin oylarının düşürme ihtimali dikkate alınarak gerçekleştirilmek istendi.

Bir MHP’li yetkili, “Bizim partiden AK Parti’ye giden oylar, Ömer Küçük’ün aday olması ve 1 milletvekili çıkartma ihtimalimiz nedeniyle geri gelecektir. Böyle bir kombinasyon doğal olarak AK Parti’nin oy oranını bir miktar aşağıya çekebilir. Sırf bu nedenle Ömer Küçük’e yönelik sözkonusu operasyon yapılmıştır” dedi.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Alaettin dertli
  7 ay önce
  Bir chp li olarak belediye seçimlerinde ömer küçüncü evet öyle vermişimdi. Ama milletvekili seçiminde veremem.
 • ÜLKÜCÜ
  8 ay önce
  MHP teşkilatına hiç bir faydası olmayıp sadece seçimlerde ortaya çıkan aday istemiyoruz.MHP ye kendini adamış zor günündede yanında olan isimlerle yola devam etmeliyiz .
 • Tgçe
  8 ay önce
  Son dakikada olacak iş değil bu Mhp nin yanında olmayan insan vekil adayı olmamalı!!
 • duzceli
  8 ay önce
  milletvekilu olunca belediye başkani gibi hizmet veremezki ömer küçük T.B.M.M.ye girince memleketi duzceyi unutuyor milletvekillerimiz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KATLI PAZARYERİ'NDE YOK YOK!
KATLI PAZARYERİ'NDE YOK YOK!
"ÜRDÜN'DEKİ TİCARİ FIRSATLAR DEĞERLENDİRİLMELİ"