Reklam
ÖMER KÜÇÜK 81 PROJESİNİ AÇIKLADI

ÖMER KÜÇÜK 81 PROJESİNİ AÇIKLADI

İyi Parti ve CHP’nin ortak adayı Millet İttifakı’nın Belediye Başkan adayı Ömer Küçük, Projelerini düzenlenen muhteşem bir toplantı ile tanıttı. Kültür merkezi’nde yapılan proje tanıtım toplantısına katılım yoğun olunca coşkuda had safhaya çıktı. Toplantıda konuşan Ömer Küçük, AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü’yü ağır sözlerle eleştirdi.

10 Mart 2019 - 16:27 - Güncelleme: 10 Mart 2019 - 17:04

İyi Parti ve CHP’nin ortak adayı Millet İttifakı’nın Belediye Başkan adayı Ömer Küçük, Projelerini düzenlenen muhteşem bir toplantı ile tanıttı. Kültür merkezi’nde yapılan proje tanıtım toplantısına katılım yoğun olunca coşkuda had safhaya çıktı. Toplantıda konuşan Ömer Küçük, AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü’yü ağır sözlerle eleştirdi.

31 Mart 2019'da yapılacak yerel yönetimler seçimlerine 21 gün kala Belediye Başkan adayları ve siyasi partilerde tempolarını artırdı. Bu yoğun tempo içersinde Millet İttifakı Adayı Ömer Küçük “81. il Düzce2ye 81 proje” ismiyle projelerini tanıttığı bir toplantı yaptı. Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıya CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, CHP Bolu Milletvekili ve CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, CHP Düzce İl Başkanı İlhan Duru ve partililer katıldı.

Yunus Özay Er; “Ömer abinin enerjisi bizleri de motive ediyor”

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ise konuşmasında Ömer Küçük’ün Düzce sevdasına değinerek yaptığı konuşmasında; “Ben Ömer Küçük’ü tanımadan önce Ömer ağabeyimizi bu kadar sevdiğimin farında değildim. Kendisine gittiğimde Düzce sevgisini, Düzce’ye olan bağlılığını gördükçe biz de motive olduk. CHP ile beraber yürüttüğümüz çalışmalarda tamamen bu motivasyon unsuru ile bütünleşerek büyüyerek, iddiamızı üst seviyelere çıkararak Ömer ağabeyimiz de bizi kırmadı, fedakarlık yaparak Düzce’ye geldi. Sağ olsun, var olsun. Bir hayalimiz vardı, 15 Ocak’ta Ömer ağabeyimizin açıklaması ile bir iddiaya çevirdik. Bu iddiamızı da gün be gün sonuca ulaştırmak için iki parti olarak yapmaya devam ediyoruz. Bambaşka bir Düzce için çalışmaya devam edelim. İnşallah muvaffak olacağız” dedi.

Özlü’yü ağır dille eleştirdi

Konuşmaların ardından mikrofona gelen Ömer Küçük, AK Parti adayı Faruk Özlü’yü ağır dille eleştirdi. Ömer Küçük konuşmasında; “Düzce’nin ta kendisi burada. Düzce’yi yaşamayanlar, Düzce’nin suyunu içmeyen, toprağına basmayanlar, “Bilim Sanayi Teknoloji Bakanı’yım’ diye gezerken, Düzce’de köpek barınaklarıyla uğraşanlar, hiçbir yere gelemeyeceklerdir. Üzdüler bizi. Adına ‘gönül belediyeciliği’ dediler, gönlümüzü kırdılar. Düzce’de bütün siyasi partilere oy veren arkadaşlarıma, kardeşlerime, büyüklerime sesleniyorum. Biz biriz, bütünüz, ayrışamayız. Biz Sayın Bakan’ın söylemiyle terörist olmayız ama o da bizim söylemimizle adam olmaz” dedi.

“Hazmedemiyorum”

Kendisine terörist dendiğini ve bunu hazmedemediğini belirten Küçük; “Gerçekten çok zoruma gitti. Hazmetmek mümkün değil. Gerçekten çok doldurdular bizi. O kadar çok değer veriyoruz ki biz hemşehrilerimize, o kadar sevgi ve saygıda kusur etmemeye çalışıyoruz ki. Ama gönül belediyeciliği diyerek bizi hedefe koyanlar, artık Düzceliler onları Düzce’de gezdirmeyecekler bunu bilsinler. Söylemleriniz kasetlerde var. Söyleyeceksiniz, sonra vazgeçip ‘demedim diyeceksiniz’ öyle bir şey’. Yok öyle bir şey. Geliyoruz, gümbür gümbür geliyoruz. Geliyoruz Allah’ın izniyle, Düzce Belediyesi’yle tüm Düzce’nin geleceğini hazırlamak adına gümbür gümbür geliyoruz” diye konuştu.

 

“Projeleri Mehmet Keleş’e kızdığı için durdurmuş”

Düzce’nin güzelliklerini belirten Ömer Küçük; “Bizim Efteni’mizde güzel bir otelimiz vardı. Hani, üniversite almaya talip olmuştu. Onu engelleyen Sayın Bakan’ımız şimdi kalkmış bize bir dizi proje sunuyor. Gittik Ankara’da gördük. Mehmet Başkan gitmiş, çalışmalar yaptırmış. Bir şeyler ortaya çıkartmış. Aralarında Düzce’nin Asar Suyu projesini gördük. Dedik ki nedir bu işin aslı anlatın bize. Anlattılar. Bitmiş projeyi engelleyen Sayın Bakan, şimdi belediye başkanlığına aday olmuş. Bitmiş, parası hazırlanmış projeyi engelleyen Sayın Bakan, şimdi Düzce’de bize terörist diyecek, Düzce’de iş yapacak öyle mi? Bitmiş ve hazır olan kentsel dönüşüm projesini, Sayın Bakan Mehmet Keleş arkadaşımıza kızmış ve engellemiş. Hazır projelerin hayata geçmesini engelleyen Sayın Bakan, şimdi Düzce’de belediye başkanlığı yapacak. Keşke orada bakan olarak kalsaydı. Keşke bizim hayvan barınaklarımızla uğraşsaydı. Biz de bakanımız var diye kendi kendimizi avutsaydık. Demek bakanlıkta da yeterli görmediler ki her gün bir bakan geliyor Düzce’ye. Her gün bir bakan var. Sayın Bakan yetmeyecekler haberiniz olsun” dedi.

 ÖMER KÜÇÜK'ÜN PROJELERİ

Ömer Küçük konuşmasının sonunda ise 81 adet projesini toplantıya katılanlara tanıttı. Başkan olduğu takdirde yemin ederek makamına touracağını belirten Ömer Küçük projelerini tanıtmadan önce de toplantıya katılanlara yemin etti. Yeminin ardından proje tanıtımına geçen Ömer Küçük’ün projeleri;

Ulaşım Projeleri Akıllı

Trafik Sistemi

100 Bin Ağaç Projesi

Anıtpark Yeraltı Otoparkları

Sanayi Sitelerine Belediye Sağlık İstasyonları

Güzel Şehir Projesi

Doğramacılar, Elektrikçiler ve Demirciler Sitesi, planlama ve altyapı Projesi

Kentsel Dönüşüm

Sorunsuz Altyapı

Uğur Suyu Arttırma Tesisi

Çöp ve Katı Atık Dönüşüm Tesisi

Atık Geri Dönüşüm Kumbaraları

Organik Ürün İşleme Merkezi

Şoklama ve Soğuk Hava Deposu

Belediye Seraları

Düzce Tarım Projesi

Belediye Mahalle Kreşi

DÜKİM (Düzce Kariyer İstihdam Merkezi)

Aile Rehberlik Merkezi

Başkan Mahallemizde

Çocuk Parklarına Güvenlik Projesi

Ben Değil, Biz Projesi

Hoş geldin Bebek Projesi

Ekmek 90 Kuruş ve Ekmek Satış Noktaları

Turizm Projeleri

Belediye Halk Market

Belediye Eczanesi

Düğün Paketi

Düzce Kültür Merkezi

Kitap Fuarları

Sanat Sokakları

Merkez, Kalıcı Konutlar ve Konuralp Festivali

Düzce Kent Müzesi

Düzce Kampüs Evi

Konser ve Tiyatro Salonları

Kültür ve Spor Organizasyonlarında Başarılı Öğrencilerin Ödüllendirilmesi

Düzcespor Stadyum Projesi

Mahalle Spor Salonu

E-Spor

Üreten Engelliler Merkezi

Engelli Servisi

Engelsiz Yaşam Evi

Oryantring

Bilim ve Teşvik Projesi

DUBEM (Düzce Uygulamalı Bilim Merkezi)

Öğrenci Meclisi

(Kaynak: DÜZCETV)

E-Mezun Portalı

Okul Bahçelerinin Çevre Düzenlemesi, Bakım ve Onarımı

Öğrencilere Gezi İmkanı

1 TL Ulaşım – Abonman Kartı

Düzce Kart

Deprem Similasyon Merkez

Medyaevi

Basın Fonu

Online Şikayet Kutusu

Belediye Güneş Enerjisi Tarlası

Güneş Pilleri

Akarsu Güneş Santrali

Belediye Rehabilitasyon ve Sağık Merkezi

Belediye Hastane Misafirhanesi

Belediye Hasta Nakil Aracı

Ayın Mahallesi Ödülü

Kent Çamaşırhanesi

Kent Mobilyaları

Belediye Yerel Hizmet Binaları

Sağlıklı Yaşam Köyü

Yaya Yolları Düzenlemesi

Kaldırımlara püskürtme uygulaması

Tarladan Halka Projesi

Modern Pazaryerleri

Yakıt Tüketim Projesi

Su Kullanım İndirimi

Akıllı Duraklar

İkinci Bahar Dinlenme Merkezi

Meydanlara Ücretsiz Wi-Fi imkanı

Evde Bakım Hizmetleri

Bisiklet Yolları ve İstasyonları

Mahalle Meydanları

Asar Suyu Rekreasyon Projesi

Ömer Küçük İle Hayvan Hakları (a. Patiler Üşümesin Projesi, b. Sokak Hayvanları Bağış Fonu, c. Acil Müdahale Ekibi-cankurtaranlar, d. Sokak Hayvanı Sıcak Yuvaya Kavuşacak, e. Mini Hayvanat Bahçeleri)

Sokak Hayvanlarını doyuran Geri dönüşün Kutusu

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Gülcan
    2 ay önce
    Ayrıntıları nerde bu projelerin,süpermarketten alınma gibi koy sepete...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE'NİN TEK VEKİLİ ÜMİT YILMAZ MI?
DÜZCE'NİN TEK VEKİLİ ÜMİT YILMAZ MI?
KANO TAKIMI YENİDEN ŞAMPİYON
KANO TAKIMI YENİDEN ŞAMPİYON