Reklamı Geç
Reklam
OKAN YANMAZ, EŞİNİN İNTİKAMINI HASTANEYİ MÜHÜRLEYEREK ALDI!

OKAN YANMAZ, EŞİNİN İNTİKAMINI HASTANEYİ MÜHÜRLEYEREK ALDI!

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, eşinin sinirlendiği bir hemşire yüzünden hastaneyi mühürledi.

16 Kasım 2019 - 15:25

Okan Yanmaz'ın eşi Nursel Yanmaz, iğne yaptırmak için hastaneye gitti. Yanında reçetesi bulunmayan baan Yanmaz'a kurallar gereği iğne yapılmadı. Bu duruma çok sinirlenen Nursel hanım, hastane görevlileriyle tartıştı.

Bu olayın ertesi günü durumu öğrenen Belediye Başkanı Okan Yanmaz, devlet hastanesi inşaatını mühürleyerek durdurdu. Olay Kaymakamlık ve Valiliğe intikal edince, belediyenin yaptığı işlemin hukuka aykırı olduğı belirlhendi ve geekli uyarının ardından mühür söküldü.

Okan Yanmaz'ın  eşinin sinirlenmesi yüzünden adeta intikam alırcasına hastane inşaatını durdurması eleştiri ve tepkilere neden oldu. Olay, "Başkan eşinin intikamını mühürleyerek aldı" şeklinde yorumlandı.

Vatandaşlar, "Belediye başkanının eşi bile olsa, herkes hastane kurallarına uymak zorundadır. eşi sinirlendi diye kimsenin hastane inşaatını durdurmaya ve hizmeti aksatmaya hakkı yoktur" dediler.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Hasan Bilen
  2 ay önce
  Ayıp ya gerçekten, belediye başkanının eşi bile böyle yaparsa halk ne yapsın. Çok yazık
 • Kenan
  2 ay önce
  Böyle terbiyesizlere makam verince kendini bir şey sanıyor.bunun gibiler yüzünden Düzce ye doktor gelmiyor gelenler hemen tayin istiyor.vatandas tedavi için boluya gidiyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİLİMLİLİ KADINLAR VOLEYBOLA MERAK SARDI
ÇİLİMLİLİ KADINLAR VOLEYBOLA MERAK SARDI
PAKMAYA ELEMAN ARIYOR
PAKMAYA ELEMAN ARIYOR