Reklam
MUTLU KAYAN’DAN MİNİK SPORCULARA DESTEK

MUTLU KAYAN'DAN MİNİK SPORCULARA DESTEK

Mutlum Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı ve Düzce TSO 7. Meslek Komitesi Başkanı Mutlu Kayan​​​​​​​, önümüzdeki günlerde Bosna Hersek’e gidecek olan Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Judo Takımına eşofman seti hediye etti.

02 Kasım 2019 - 12:07 - Güncelleme: 02 Kasım 2019 - 12:11

Mutlum Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı ve Düzce TSO 7. Meslek Komitesi Başkanı Mutlu Kayan, önümüzdeki günlerde Bosna Hersek’e gidecek olan Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Judo Takımına eşofman seti hediye etti.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri, Düzce TSO’da düzenlenen törenle minik judocular, antrenörleri Nermin Alayıldız ve ailelerini misafir ederek, Mutlum Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı ve Düzce TSO 7. Meslek Komitesi Başkanı Mutlu Kayan’ın hazırlattığı eşofman setlerini kendilerine hediye etti.

Hediye törenine Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Tekstil Meslek Komitesi Başkanı Mutlu Kayan, TOBB Düzce İl KGK Başkanı Aslıhan Akbal Tüysüz, KGK Üyeleri, Düzce TSO Genel Sekreteri Ayten Nursel Kocadağ, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Judo Antrenörü Nermin Alayıldız, sporcular ve aileleri katıldılar.

Programda konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, gençlerin spora yönlendirilmesinin kötü alışkanlıklardan korunması adına önemli bir adım olduğunu belirtirken, yine aynı gençlerin meslek liselerine yönlendirilmesi gerektiğini ifade etti.

Eşofman Setlerinin temininde sponsor olan Tekstil Komitesi Başkanı Mutlu Kayan da Meslek Liselerinin büyük önem taşıdığını belirterek gençlerin önce meslek sahibi olup ardından üniversite yönelimlerini yapmalarının daha başarılı seçim olacağını ifade etti.

Programda konuşan İl KGK Başkanı Aslına Akbal Tüysüz, bu spor branşında bir kadının sorumlu olmasının ailelere ve genç sporculara olumlu katkılar sağladığını, Nermin Alayıldız’ın tüm aşamalara aileleri dahil etmesi dolayısıyla gençlerin spora daha da sıkı sarıldığının altını çizdi.

Programın son bölümünde şampiyonaya katılacak olan sporculara eşofman ve çanta setleri hediye edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONA VİRÜSÜ ŞÜPHELİ YOLCULAR TÜRKİYE'YE İNDİ
KORONA VİRÜSÜ ŞÜPHELİ YOLCULAR TÜRKİYE'YE İNDİ
DÜZCE'DE VEFAT EDENLER
DÜZCE'DE VEFAT EDENLER