Reklam
  • Reklam
MİNİKLERİN DUALARI KAHRAMAN MEHMETÇİK’E
Reklam

MİNİKLERİN DUALARI KAHRAMAN MEHMETÇİK'E

Şükran Öney Anaokulu öğrencileri Barış Pınarı Harekatı'nda görev yapan Mehmetçik'e daualarla fındık ve kestane gönderdi.

12 Ekim 2019 - 15:23 - Güncelleme: 12 Ekim 2019 - 20:49

Şükran Öney Anaokulu öğrencileri Barış Pınarı Harekatı'nda görev yapan Mehmetçik'e daualarla fındık ve kestane gönderdi.

Türkiye Silahlı Kuvvetlerinin Fırat'ın doğusunu teröristlerden temizlemek için gerçekleştirdiği Barış Pınarı Harekatı'na Türkiye’nin dört bir yanından destekler devam ediyor.

Düzce’de Şükran Öney Anaokulu öğrencileri kestane ve dualarla asker ağabeylerine destek oldu. Öğrenciler ayrıca elleriyle çizdikleri asker resimlerini ve yazdıkları mektupları operasyondaki askerlere gönderdiler.

Minikler; "Asker ağabeylerimiz bizi koruyor. Biz onlara kestane gönderiyoruz. Asker ağabeylerimize bizi korudukları için teşekkür ediyoruz. Bunun içinde kestane göndertiyoruz” diye konuştular.

Okul Müdürü Emine Taşlı ise; “Biz çocuklarımıza okulumuzda öncelikle vatan sevgisi bilinci aşılamayı hedefliyoruz. Ülkemizin gidişatında da bilinçli bir şekilde farkındalık oluşturmaya çalışıyoruz. Dedi. Bu farkındalığın bir parçası olarak ta Barış Pınarı Harekatındaki askerlerimize çocuklarımızla hazırladığımız Düzcemize özgü kestane onlara güç, enerji vermesini hem de onlara yanında olduğumuz göstermek istedik. Asker resimleri boyadık. Minik öğrencilerimiz aileleriyle birlikte mektuplar hazırladı. Umarım gönlümüzün onlarla olduğunu minik anaokulu öğrencilerimizin o kocaman yüreklerini iletmiş oluruz. Hedefimiz buydu” dedi.

Fırat Kalkanı Harekatında görev yapan askerlerimize fındık gönderen minik yürekler, Barış Pınarı Harekatında görev yapan askerlerimize de bölgenin ürünü olan Kestaneyi gönderdiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA SON DURUM
KORONADA SON DURUM
BAYRAMDA NASIL BESLENMELİ?
BAYRAMDA NASIL BESLENMELİ?