Reklam
 • Reklam
MİLLET BAHÇESİ’NDE BİRİFİNG
Reklam

MİLLET BAHÇESİ'NDE BİRİFİNG

Düzce'de yapımına başlanan Millet Bahçesi faaliyetleri hakkında belediye meclis üyelerine birifing verildi.

29 Temmuz 2020 - 16:39

Düzce'de TOKİ tarafından yapımına başlanan Millet Bahçesi projesi hakkında meclis üyelerine birifing verildi.

Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu tarafından projenin detaylarıyla ilgili anlatım yapıldı. AK Parti ve MHP'li üyelerin yanısıra İYİ Parti'den Ender Çakar bilgilendirme etkinliğine katıldı.

Çakar ve bazı meclis üyelerinin, kısa süre sonra proje alanından ayrıldıkları görüldü.

MEclis üyesi Hasan Günden, sosyal medya hesabından, "Bugün Düzce Belediyesi Meclis Üyesi arkadaşlarımızla, Kent merkezimizde Millet Bahçesi 1. Etap proje alanımıza gittik. Yapımına başlanan ve 300 gün içerisinde tamamlanması planlanan Millet Bahçesi 1. Etap projemizdeki detaylar ve başlayan çalışmalar ile ilgili Başkan Yardımcımız sayın Celal Kasapoğlu ve danışmanı sayın Hamit Erdoğan beyler proje sahasında bizleri bilgilendirdiler.Proje alanı Yaklaşık 30 bin metrekare büyüklüğünde ve şehrimizin marka projelerinden birisi.İnşallah önümüzdeki yaza kadar tamamlanacak ve Bakanımız, Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’nün Şehrimiz halkına, gençlerimize, çocuklarımıza geleceğimize çok güzel bir armağanı olacak.Şimdiden halkımıza hayırlı olsun." açıklaması yaptı.

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • elif cephe
  1 ay önce
  Samsun Millet Bahçesi Samsun Millet Bahçesi, Samsun’un Canik ilçesinde bulunmaktadır ve eski 19 Mayıs Stadyumunun olduğu yerdedir. Samsun Millet Bahçesi yaklaşık 100.000 metrekaredir. İçerisinde yürüyüş parkuru, spor alanları, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu vb. bulunmaktadır. Samsun millet bahçesi Halkalı Millet Bahçesi İstanbul’da bulunan Halkalı Millet Bahçesi, yaklaşık 98.000 metrekarelik alandadır. İçerisinde bisiklet yolu, yürüyüş parkuru, gölet, süs havuzu vb. bulunmaktadır. Halkalı millet bahçesi Yeşil Alan Sosyal Açıdan Neden Değerlidir? Yeşil alan, hayatın her alanında insanları dışarıya çeker ve sosyal iletişimi teşvik eder. İnsanların bir araya gelebileceği açık yeşil alanlar ve olumlu sosyal etkileşim ve destekleyici dost ortamlar için fırsatlar sağlar. Kaynak:https://negibi.com/millet-bahceleri-neden-onemlidir-turkiye-ve-dunyadan-bahce-ornekleri/
 • İbrahim Tosun
  5 ay önce
  Devletin yaptığı projelere sahip çıkmak yerine Siz projeler öğretin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2020 YILININ KAZANDIRANI ALTIN OLDU
2020 YILININ KAZANDIRANI ALTIN OLDU
HAMSİ AV YASAĞI UZATILDI
HAMSİ AV YASAĞI UZATILDI