Reklam
MHP’YE ALGI OPERASYONU

MHP'YE ALGI OPERASYONU

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu MHP’nin adını kullanarak teşkilat zarar vermek isteyenler hakkında yasal sürecin başlayacağını belirtti.

10 Mart 2019 - 16:03

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu MHP’nin adını kullanarak teşkilat zarar vermek isteyenler hakkında yasal sürecin başlayacağını belirtti.

31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Düzce Merkez, ilçe ve Belediye  Başkanlıklarını almak için çalışmalarını sürdüren MHP Düzce Teşkilatı yapılmak istenen algı operasyonlarıyla da mücadele ediyor.
 
31 Mart Yerel Seçimleri için Düzcenin cadde ve sokaklarında gezen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Belediye Başkan Adaylarının resmi olan araçlar bazı kesimler tarafından yaptırılarak MHP aleyhine algı operasyonu yapılmaya çalışılıyor. 

Konu hakkında yazılı bir açıklama yapan MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu “Amacınıza ulaşamayacaksınız” dedi.

Caboğlu, “ 24 Haziran seçimlerinde Düzce Halkı partimize ve adayımıza güvenerek TBMM de Düzce’yi temsil noktasında Milliyetçi Hareket Partisinden bir milletvekilini Vermiş oldukları oylar ile meclise göndermişlerdir. 24 Haziran seçimleri sonrasında yaşanan itiraz sürecinde Düzce Halkının vermiş olduğu oyları namusumuz olarak görerek hep birlikte sahip çıktık” dedi.

Caboğlu, “Önümüzde olan 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde partimiz Düzce halkından aldı destek ile Düzce Belediyesi, İlçe ve belde belediyelerini alma konusunda en güçlü aday konumundadır. Böylesi bir ortamda Düzce halkının takdirini kazanmış bir partiye karşı algı operasyonları yürütüldüğüne şahitlik ediyoruz. Partimizin ve adayımızın resimlerinin yer aldığı bir araç kaplatılarak MHP’nin seçim aracı gibi bir izlemin oluşturulmaya çalışılıyor.  Bu araçlarla partimiz, davamız ve bize inanmış Düzceli hemşerilerimiz spikülo edilmeye çalışılıyor” şeklinde konuştu.

Düzce’ye hizmet etmek için çıktığımız kutsal yolda Belediye Başkan adayları ve teşkilatın hizmet aşkı ile göreve hazır olduğunun altını çizen MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, “ teşkilat olarak bizleri yıpratmak isteyenlere müsaade etmeyiz. Partimizin adını kullanarak bize ve Düzce halkına zarar vermek isteyenler için yasal ve hukuki süreçlerin başlaması içim adımları atacağız” şeklinde konuştu.

Caboğlu, “ partimiz çalışma disipline uymadan bazı araç kullanan şahıslarakarşı gerekeni yaptık ve yasal sürecin başlaması adına girişimlere başlayacağız. Kimse partimizin adını kullanarak ard niyetli bir çalışma ortamının içine giremez”dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
VALİ LANGIRT OYNADI
VALİ LANGIRT OYNADI
PUSULA REKOR KIRDI
PUSULA REKOR KIRDI