Reklam
MHP TEŞKİLATINDAN ANKARA’YA ÇIKARMA

MHP TEŞKİLATINDAN ANKARA'YA ÇIKARMA

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı Sn İlhami Caboğlu'nun başkanlığında Ankara'da Milliyetçi Hareket Partisi Genel Bakanı Devlet Bahçeli Düzce İl Başkanı  İlhami Caboğlunun Başkanlığındaki heyeti  kabul etti.tebrikleri kabul etti.

29 Nisan 2019 - 18:06 - Güncelleme: 30 Nisan 2019 - 09:53

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Bakanı Devlet Bahçeli Düzce İl Başkanı  İlhami Caboğlunun Başkanlığındaki heyeti  kabul etti.

Heyette Mevcut İlçe Belediye Başkanları Meclis Üyeleri,Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ile 31 Mart Yerel seçimlerinde Düzce'ye defalarca gelen kazanılan belediyelerde büyük emeği olan  MKYK Üyesi Bahadır Alperen'de hazır bulundu.

Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, Akçakoca, Yığılca ,Kaynaşlı, Cumayeri Gümüşova Belediye Başkanlarının yanı sıra İlçe Başkanları ve Meclis üyeleri MHP Genel Merkezinde Genel başkan Devlet bahçeli ve diğer parti yöneticileri ile bir görüşme yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli Düzce İl Başkanı  İlhami Caboğlunu seçim başarısından dolayı tebrik etti.

Belediye Başkanları ve Meclis Üyelerine  önümüzdeki beş yılda halkla uyumlu bir çalışma örneği göstererek "Üretken Belediyecilik" kavramını tatbik etmelerini istedi. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli başta olmak üzere ; Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Genel Başkan Başdanışmanı Nevin Taşlıçay, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı E.Semih Yalçın ile görüşen Düzce  Heyeti daha sonra MHP Genel Merkezinde Parti Yöneticileri ile görüşmeler yaptı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İBRAHİM KORKMAZ MAHKEMEYE ZORLA GETİRİLECEK!
İBRAHİM KORKMAZ MAHKEMEYE ZORLA GETİRİLECEK!
MEHMET BAKAN VE YÖNETİMİNE ŞOK!
MEHMET BAKAN VE YÖNETİMİNE ŞOK!