Reklam
MHP EKİBİ DUA EDEREK BAŞLADI

MHP EKİBİ DUA EDEREK BAŞLADI

MHP’nin belediye ve il genel meclisi adayları, dua ederek seçim çalışmalarına start verdi.

23 Şubat 2019 - 18:11

MHP’nin belediye ve il genel meclisi adayları, dua ederek seçim çalışmalarına start verdi.

MHP Düzce Belediye Başkan adayı Erdoğan Bıyık’la birlikte belediye ve il genel meclisi adayları biraraya geldiler. Yapılan ilk toplantının ardından meclis adayları parti merkezi önünde dua ederek seçim çalışmalarına başladılar.

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, 31 Mart’ta Düzce merkez belediyesi başta olmak üzere birçok belediyeyi kazanacaklarını, il genel meclisinde de başarılı bir sonuç elde edeceklerini ifade ederek, “1 Nisan sabahı Düzce’nin burçlarında MHP bayrağı sallanacaktır. MHP’nin Düzce’deki yükselişi devam edecektir” dedi.

Düzce Belediye Başkan adayı Erdoğan Bıyık da, meclis adaylarıyla birlikte seçim çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini söyledi.

Seçmenden olumlu tepki aldıklarını ve MHP’ye ciddi bir ilgi olduğunu ifade eden Bıyık, “İnanıyorum ki halkımızın bize olan ilgi ve sevgisi sandığa yansıyacaktır. Düzce’de, 31 Mart’tan sonra belediyelerde MHP’nin dürüst ve adaletli üretken belediyecilik anlayışıyla yeni bir dönem başlayacaktır” dedi.

 

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • seçmen
  2 ay önce
  Hay maşallah bu ancak töbe töbe de şeytan tarafından kabul edilir. Duanın da bir adabı kitabı var. Bayanın saçları zaten duayı mahvetmiş
 • Dnz
  2 ay önce
  Dualarınıza kul hakkı yediğimiz insanlara iftira attıgımız haksızlık yaptıgımız için bizi bağışla. Cümlesinide ekleyeydiniz.ama cıkk.. Allah bile kapıma kul hakkıyla gelmeyin diyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
VALİ LANGIRT OYNADI
VALİ LANGIRT OYNADI
PUSULA REKOR KIRDI
PUSULA REKOR KIRDI