Reklam
MHP ADAY TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

MHP ADAY TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

MHP’nin Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ile ilçe ve belde belediye başkan adayları için partide tanıtımı toplantısı yaptı.

31 Aralık 2018 - 16:40 - Güncelleme: 31 Aralık 2018 - 17:02

MHP’nin Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ile ilçe ve belde belediye başkan adayları için partide tanıtımı toplantısı yaptı.

Düzenlenen tanıtım toplantısı MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, ilçe ve belde belediye başkan adayları, İl yönetim kurulu, ilçe yönetim kurulları, partililer ve Düzceli vatandaşların katılımıyla gerçekleşti. 
MHP İl Binasında bulunan toplantı salonunda yapılan tanıtım toplantısında MHP Teşkilatı birlik ve beraberlik mesajları verdi. 
Ümit Yılmaz, “Sizlerin de merakla beklediğiniz aday tanıtım toplantımızı bugün gerçekleştiriyoruz. Yoğun katılımdan ötürü sizlere teşekkür ederim. Düzce merkez ile birlikte Kaynaşlı ilçesi hariç MHP’nin bütün adayları açıklandı. Özellikle Düzce Merkez adayımızı merakla beklediğinizi biliyorum. Düzce Belediye Başkan Adayımız Erdoğan Bıyık olarak açıklanmıştır. Kendisini huzurlarınızda tebrik ederek başarılar dikiyorum. Diğer ilçe ve belde belediye başkan adayları da açıklanmıştır. Düzce’de değişim zamanı başladı. Bunu Düzceliler 24 Haziran seçimlerinde gösterdi. Bu değişim 31 Mart seçimlerinde de devam edeceğini, halkın istediği kişilerle yönetimde yeni bir ivme kazandıracağını düşünüyorum” şeklinde konuştu. 

.
Erdoğan Bıyık, “Her şeyden önce sayın vekilime teşekkür ediyorum. Buraya gelerek bizlere destek olan partililerimize, il ve ilçe yönetimlerine ve sayın basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Öncelikle Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve Genel Merkezimizin şahsımı Düzce Belediye Başkan Adayı olarak gösterdiğinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Teşkilat olarak 8 aday adayı arkadaşımızla birlikte yola çıktık ve hepsi birbirinden kariyerli ağabeylerim, kardeşlerimdir. Hepsi birer belediye başkanıdır ve arkadaşlarımızla bu yola devam edeceğiz. Bu seçimleri hep birlikte kazanacağız” dedi. 
Ümit Yılmaz ve Erdoğan Bıyık’ın Bıyık'ın ardından ilçe ve belde belediye başkan adayları halka tanıtıldı.
Konuşların ardından toplu fotoğraf çektiren İl yönetimi ve Adaylar gövde gösterisi yaptılar.

 

YORUMLAR

  • 2 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AFERİN ÇOCUKLAR
AFERİN ÇOCUKLAR
FARUK ÖZLÜ'DEN DİKKAT ÇEKEN SEÇİM YORUMU
FARUK ÖZLÜ'DEN DİKKAT ÇEKEN SEÇİM YORUMU