Reklam
  • Reklam
METİN KAŞIKOĞLU’NDAN EZBER BOZAN TEPKİLER
Reklam

METİN KAŞIKOĞLU'NDAN EZBER BOZAN TEPKİLER

AK Parti eski milletvekili Avukat Metin Kaşıkoğlu, Gezi davası ile ilgili dikkat çeken açıklama yaptı.

20 Şubat 2020 - 15:02

Metin Kaşıkoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Gezi davasından beraat kararı verilerek tahliye edilen Osman Kavala, tahliyesi beklenirken geceyarısı bir başka soruşturma çerçevesinde gözaltına alındı. Öğrendiğimiz ve evrensel hukuk kurallarının alt üst olduğu bir durum daha.." diyerek tepki gösterdi.

İşte o paylaşım:

Kaşıkoğlu, çocuklarına ekmek bulamadığı için kendisini yakarak öldüren bir vatandaş ile ilgili olarak da şu paylaşımda bulundu:

Kaşıkoğlu, "Uzun zamandır sosyal medyada yazmıyordum. Sosyal medya orucumuza daha fazla devam edemeyeğimiz günlerden geçiyoruz. Yazmazsak vicdanımız rahat olmayacak. Tarihe küçük bir not da biz düşelim. BİSAV'a kayyum atanmasının hukukta da yeri yoktur, vicdanda da..." diyerek, Ahmet Davutoğlu'nun kurucusu olduğu Bilim ve Sanat Vakfı'na el konulmasına tepki gösterdi.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • A.Rıza ÖZÇELİK
    3 ay önce
    80 yıllarda fettah beyin tarlasında ticaret lisesi çaprazında kısa çoraplı kısa şortlu ve koltuğunun altında bir futbol topu olan bir kişi gelirdi. Çok değerli abilerimizde o tarlada top oynarlardı ve bizide takıma alsınlar diye gözlerinin içlerine bakardık(köfteci cezmi, ali ve avni saylam, ahmet bektaş ve ismini sayamadığım) Bu ileride avukat olan ve hasbel kader mv olmuş kişide gelirdi ve kale arkasında otururdu. NE GÜNLERE KALDIK TÜRKİYENİN GELECEĞİ İÇİN YORUM MU YAPIYOR?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA BUGÜN: 29 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 29 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 32 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 32 ÖLÜ