Reklam
METİN KAŞIKOĞLU’NDAN AK PARTİ’YE VEDA SÖZLERİ!
Reklam

METİN KAŞIKOĞLU'NDAN AK PARTİ'YE VEDA SÖZLERİ!

AK Parti Düzce İl Yönetim kurulu toplantısı, Mustafa Keskin başkanlığında yapıldı.

07 Ocak 2020 - 14:09

Her hafta düzenli olarak yapılan yönetim kurulu toplantısına, eski il başkanları ve il yönetim kurullarında görev yapan isimler davet ediliyordu.

Dün akşam yapılan toplantıya, 2012 ile 2015 döneminde il başkanlığı yapan Metin Kaşıkoğlu ve o dönemin yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda, bazı eski ve yeni yöneticiler, eleştirilerde bulundular. Söz alan Kaşıkoğlu, parti içi demokrasinin sona erdiğini ve  "tek adamlık" dönemine geçildiğini ifade ederek, başta kendisi olmak üzere eski yöneticilere vefasızlık yapıldığından söz etti. 

Kaşıkoğlu'nun "tek adamlık"  eleştirileri, ortamı gerdi. Bazı partililer Kaşıkoğlu'na tepki gösterdiler.

AK Parti'de 2 dönem milletvekilliği, bir dönem il başkanlığı yapan Kaşıkoğlu'nun "tek adamlık" şeklindeki sözleri, "Partiden ayrılma kararını vermiş. Sanki veda etmeye gelmiş" şeklinde yorumlandı.

 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Sefer
    2 ay önce
    Kaşıkoğlu haklı onun zamanında da kırgınlıklar kavgalar oluyordu ama Düzce'de AKP bu kadar ayrımcılık, kindarlık, rant peşinde koşan, kendi partililerini dışlayıp çıkar peşinde koşanların partisi olmamıştır. Keşir,Faruk(BAKAN fırça yemeyelim sonra) etkilerinde kalan vali Düzce'nin sonu oldu AKP için.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KAYMAKAMLIK EV KARANTİNASI GETİRDİ
KAYMAKAMLIK EV KARANTİNASI GETİRDİ
SÜLEYMAN SOYLU'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
SÜLEYMAN SOYLU'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR