Reklam
 • Reklam
METİN KAŞIKOĞLU AK PARTİ’DEN İSTİFA ETTİ
Reklam

METİN KAŞIKOĞLU AK PARTİ'DEN İSTİFA ETTİ

AK Parti Kurucularından olan Metin Kaşıkoğlu AK Parti'den istifa etti. 

09 Mart 2020 - 12:06 - Güncelleme: 09 Mart 2020 - 12:16

AK Parti Kurucularından olan Metin Kaşıkoğlu AK Parti'den istifa etti. 

AK Parti'nin kuruluş aşamasında önemli rol üstlenen, daha önce Belediye Meclis üyeleği Milletvekilliği ve AK Parti il başkanlığı görevlerinde bulunan Avukat Metin Kaşıkoğlu AK Parti ile yolları ayırdığını attığı tweetler ile duyurdu. 

Kaşıkoğlu Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA)'nın kurucular kurulu listesinde yer aldığı basına sızdı. Listede Metin Kaşıkoğlu'nun yanı sıra eski AK Partili Milletvekili ve Bakanlık yapmış önemli isimler de var. 

AK PARTİ'DE ÇAYCILIK YAPARIM DEMİŞTİ

Eski İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu Bir dönem "Partim ne görev verirse yaparım, Çaycılık görevi verse çaycılık yaparım" sözleri ile hafızalara kazınmıştı. 2014 Yerel seçimlerinde AK Parti il başkanlığı döneminde Belediye Başkanları aday adaylarına ise aday gösterilmemeleri halinde başka partiye gitmemeleri için kongrelerde yemin ettirmesi ile gündem olmuştu.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • ali alemdar
  2 ay önce
  açiklamanda belirttigingibi il yonetim kurulu uyeligim donemimde seçim işlerinden sorumlu il başkan yardimciligi gorevim doneminde şahsinizi vekil seçebilmek için gece gunduz çoluk çocuklarimizi haftalarca gormeden çaliştik tabiki haklarimiz var uzerinde vede hakkimi helal etmiyorum bilgiğlerinize arz ederim
 • Yolcu
  2 ay önce
  çaycı kadroları dolu mu yoksa çaycılık teklif edildi de kabul mu etmedi. Bu parti seni vekil yapmış, il başkanı yapmış daha ne istiyorsun anlamak mümkün değil. Ne tatmin olmaz egonuz varmış be
 • Duyarlı
  2 ay önce
  Çaycılıkta yapmıştı...
 • YALANNNN YALANIN VARSA KAHROL EMİ
  2 ay önce
  YALANNNNNNN YALANNNNN VALLAHİ SÖYLEDİKLERİNİN HEPSİ DE YALANNNNNNNNNNNN YAAALLLLAAAAAAAAAAAANNN, KENDİNİZİ REİSİN YERİNE KOYDUNUZ AMA ONUN KADAR DEVLETÇİ VE SİYASETÇİ OLAMADINIZ OLAMAZSINIZ, YALANCISINIZ HEPİNİZ YALANCISINIZ.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA BUGÜN: 29 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 29 ÖLÜ
DÜZCE'DE TARİHİ SESSİZLİK
DÜZCE'DE TARİHİ SESSİZLİK