Reklam
MEHMET BAKAN VE YÖNETİMİNE ŞOK!

MEHMET BAKAN VE YÖNETİMİNE ŞOK!

Düzce Küçük Sanayi Sitesi yönetim kurulu faaliyetleri ibra edilmedi.

25 Mayıs 2019 - 16:18

Küçük Sanayi Sitesi yönetim kurulu faaliyetleri ibra edilmedi.

Küçük Sanayi Sitesi olağan kongresinde, yönetim ve denetim kurulunun faaliyet raporları ibra edilmedi ve yönetimile denetim kurulları düştü. Yasa gereği 30s Haziran'da seçime gidilecek.

Küçük Sanayi Sitesi olağan mali kongresi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda yapıldı. Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifine üye sanayi esnafı ile yönetim kurulunun katıldığı olağan kongrede sert tartışmalar yaşandı.

Yaşanan tartışmalar eşliğinde denetim ve faaliyet raporları okundu. Okunan raporlar kongreye katılanlar tarafından onaylanmadı. Bunu üzerine Divan Başkanı Selahattin Esen, denetim ve faaliyet raporlarının ibra edilmediğini belirterek, yönetim kurulu seçimlerinin yapılması gerektiğini belirtti. 
Bunun üzerine yine tartışmalar yaşandı. Seçimin yapılacağı tarih için yapılan tartışmalar sonucunda Küçük Sanayi Sitesi yeni yönetiminin belirleneceği seçimlerin 30 Haziran tarihinde saat 11.00’de yapılması oy birliği ile kararlaştırıldı.

Denetim ve faaliyet raporlarının ibra edilmemesi ve yeni yönetimin seçilmesi ile ilgili olarak konuşan Küçük Sanayi Sitesi Koopeartifi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bakan; “Her yıl olağan genel kurul 4 yılda birde seçimli olağan kongre yapıyoruz. Gündem gereğince de denetim, faaliyet, gelir gider bilançolarımızı üyelerimize açıklıyoruz. Her zaman söylüyoruz. Küçük Sanayi, Düzce’nin malıdır. Netice itibariyle buradan çıkan kararlara göre yönetim hareket ediyor. Bütün üyelerimize mektupla ve mesajla ulaşma zorunluluğu var. Buna rağmen katılım istediğimiz düzeyde değildi. Bazı esnaflar raporları ibra etmedi. 1 Ay içinde seçime gitme zorunluluğu var. Seçime hazırlanacağız. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Öğretmen
    3 ay önce
    Sayın Bakan için burası çok büyük bir yük....Bir başkası teslim alsın bir ayda kaçar ...Bu sanayiye ömrünü verdi ve başarılıda oldu...Düzcenin buna ve bunun devamına ihtiyacı var....Üyeler boş laflara bakıp tıkır tıkır yürüyen çarkı kırmaya kalkarlarsa kendileri kaybeder ....Sayın Mehmet BAKAN Düzce miz için bir değerdir....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
STANDARD PROFİL, DÜZCE'NİN VE TÜRKİYE'NİN GURURU
STANDARD PROFİL, DÜZCE'NİN VE TÜRKİYE'NİN GURURU
KİCK BOKS AVRUPA İKİNCİSİ DÜZCE’DEN
KİCK BOKS AVRUPA İKİNCİSİ DÜZCE’DEN