Reklam
  • Reklam
MASTERCHEF’TE EMEL GÜNOĞLU FARKI
Reklam

MASTERCHEF'TE EMEL GÜNOĞLU FARKI

TV8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya başlayan MasterChef Türkiye 2020’de seçmeler devam ediyor.

23 Temmuz 2020 - 13:44 - Güncelleme: 23 Temmuz 2020 - 13:54

 MasterChef Türkiye 2020’de Önceki akşam yayınlanan son bölüme Düzceli yarışmacı Emel Günoğlu damga vurdu. 

Yarışmanın elemelerine iki ayrı yemekle gelen Emel, jürinin itirazları sonucunda birini seçmek zorunda kaldı. Öte yandan Emel daha sonra ise söylediği şarkıyla şeflere eğlenceli anlar da yaşattı.

MasterChef Türkiye 2020, TV8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya başladı. Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri olduğu yarışmada, yarışmacı seçmeleri devam ediyor.

STÜDYOYU TERK ETTİLER…

Yarışmanın dün akşam ekrana gelen son bölümüne Düzceli Emel Günoğlu isimli yarışmacı damga vurdu. Emel, yaptığı iki yemek ve yanında getirdiği şerbetle dikkat çekti.

Neşeli karakteriyle yarışmaya damga vuran Emel stüdyoya ilk girdiği andan itibaren yaptığı her hareketiyle jüriyi şaşırttı. Yarışmaya ekşili semiz otu ve et yemekleriyle katılan Emel, evde yaptığı şerbeti de jüriye ikram etti. Ancak ünlü şefler şerbeti kendisinin yapıp yapmadığına emin olamadı. Bunun üzerine cep telefonunda videoyu göstermek isteyen yarışmacı dışarıya çıktı.

Şefler ise yarışmacıya sürpriz yapmak için tabakları da alarak stüdyodan çıktı. Emel Günoğlu ise geri döndüğünde yemekleri ve jüriyi göremeyince büyük şaşkınlık yaşadı. Bir süre sonra geri dönen şefler ise Emel'in cep telefonundan şerbeti yapma videosunu izlediler.

Daha sonra ise jüri karar aşamasına geçti. İki yemeği de tadan ünlü şefler, yarışmacı Emel'den birini seçmesini istedi.

Jüri üyeleri, bir yemeği beğenmediklerini ancak diğerinin ise üst tura geçmesi için yeterli olacaklarını söylediklerinde yarışmacı zor anlar yaşadı. Yarışmacı, "Ben bu yarışmayı kazanmayı çok istediğim için iki yemeği de yapmak istedim. Semiz otu yemeğini yaparsam beğenmeyebilirler diye düşündüm ve diğerini de yaptım. Ancak köfte yemeğimi buraya getirirken, üzerine şerbet döküldü ve tadı şekerli oldu" dedi.

Emel Gündoğan kritik bir karar vererek semiz otu yemeğini değerlendirmelerini istedi. Jüri üyelerinin de ortak kararıyla beğendikleri yemek semiz otu olunca, Emel Günoğlu 3 evet oyuyla üst tura çıkmayı başardı.

Mehmet Şef, "Yaptığın semiz otu, nohutun pişmesi ve ekşiliğiyle senin üst tura geçmen için yeterli. Diğerinde de yaratıcı yönünü göstermişsin" dedi.

 EMEL GÜNOĞLU KİMDİR?

MasterChef'e Düzce'den katılan Emel Günoğlu Boğaziçi Suncuk köyünden. Turizm ve orgaizasyon işi yapan yarışmacı yemek yapmanın yanı sıra seyahati ve müziği çok seviyor. Organizasyonlarda sahne alan ve güçlü bir sese sahip olan Emel, aynı zamanda kendisini bir doğa tutkunu olarak ifade ediyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KESKİN ELİNİ GÜÇLENDİRDİ!
KESKİN ELİNİ GÜÇLENDİRDİ!
AK PARTİ KADIN KOLLARI'NDA BAYRAK DEĞİŞİMİ
AK PARTİ KADIN KOLLARI'NDA BAYRAK DEĞİŞİMİ