Reklamı Geç
Reklam
KREMPARK’TAKİ KAFEKONDUYA MÜHÜR!

KREMPARK’TAKİ KAFEKONDUYA MÜHÜR!

Krempark AVM’nin kuzey cephesinde kaçak olarak açılan kafeterya mühürlendi.

15 Haziran 2019 - 17:11

Krempark AVM’nin kuzey cephesinde kaçak olarak açılan kafeterya mühürlendi.

Rahmi Osanmaz’ın sahibi olduğu AVM’nin Askerlik Şubesi’ne bakan kuzey cephesi giriş katındaki çıkıntı üzerine kaçak kafe açma çalışmaları yoğun şikayet üzerine durduruldu.

Belediye, kamuoyunda tepkilere yol açan AVM zemin katında sundurma ve kafeterya yapım çalışması hakkında inceleme başlattı. Düzce Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne bağlı ekipler yoğun şikayetler nedeniyle denetim yapan  zabıta ekipleri, alışveriş merkezi etrafında yapılan sundurma nedeniyle yaya yolunun işgal edildiğini gerekçe göstererek yapım çalışmaları devam eden mekana mühür vurdu.

Krempark AVM sahibi Rahmi Osanmaz’ın, kedisine yeni ticari rant sağlamak için hukuka aykırı ve kaçak olarak açmak istediği kafeteryaya, AVM’deki esnaflar da itiraz etti.

Krempark’ta çoğunluk hisseye sahip olan Rahmi Osanmaz, aynı mekanda daha önce de hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmuş, sığınağı spor merkezi haline dönüştürmüş, ancak burası mühürlenmişti.

Belediye, daha öhceki denetlemelerinde toplam 52 adet usulsüzlük tespit etmişti.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Selami Yıldız
    3 ay önce
    Avm deki bu uykusuzluğa müsade etmeyenler, ön caddeki meclis üyesinin kuaför dükkanındaki çıkma alanı da mühürlesinler , kadınlar için konken salonu kurmuş avm nin nin duvarına, sizin adamınız olunca koruyun , kollayın oh ne ala
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
13. PALAMUT BRİÇ FESTİVALİ
13. PALAMUT BRİÇ FESTİVALİ
KESKİN'E YENİ RAKİPLER ÇIKIYOR
KESKİN'E YENİ RAKİPLER ÇIKIYOR