Reklam
KIZILAY’DAN 10 OCAK KUTLAMASI

KIZILAY'DAN 10 OCAK KUTLAMASI

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Kızılay Düzce Şube Başkanı Halil Aydın ve yönetimi kahvaltı etkinliği düzenledi.

11 Ocak 2019 - 17:45 - Güncelleme: 11 Ocak 2019 - 17:58

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Kızılay Düzce Şube Başkanı Halil Aydın ve yönetimi kahvaltı etkinliği düzenledi.

Kızılay Düzce Şubesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensupları ile bir araya geldi. Kızılay salonunda düzenlenen kahvaltıya Kızılay Şube Başkanı Halil Aydın ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Kızılay Düzce Şube Başkanı Halil Aydın, göreve geldikleri 3 ay süre içinde yaptıkları hizmetleri paylaştı.

Kızılay genel merkezinin Yılbaşı itibari ile aldığı karardan da söz etti. Şubelerin 100 bin TL üzerindeki kasa hesaplarının genel merkez hesaplarına aktaracak şeklinde bir yazının tüm Türkiye’de ki şubelere gönderildiğini bildiren Aydın, Düzce Kızılay’ının kasasında 3 milyon TL civarında bir para olduğunu, bunu geri gönderilmesi halinde Kızılay’ı küçültmeleri gerektiğini vurgulayarak “ bunu yapamazdık” dedi.

Ensar Gıda'nın satın alma süreciyle igili bilgi veren Aydın, “Kızılay’ı küçültmek değil büyütmek iddiasıyla biz bu göreve geldik. Kızılay genel merkezi ile yaptığımız görüşmeler doğrultusunda biz o 3 milyonu hesabımızda tuttuk. Üzerine yaklaşık 3.5 milyon TL daha destek ile 6.5 milyon TL’lik para ile ciddi anlamda ciddi gelir getireceğini düşündüğümüz, Kayyum heyeti ile bir ön protokole bağladığımız bir yer satın aldık. Bu yeri almamızda ki amacımızın birkaç sebebi vardı. Kurumsal olarak genişlemek için. Alt katta dükkanlar orta katta kullanılmayan ofisler üst katta bir düğün salonu var. Bildiğim kadarı ile kapalı olarak Düzce’nin en büyük düğün salonu konumunda. Biz orayı aldıktan sonra hem market kısmı hem düğün salonu kısmı çok ciddi kurumsal faaliyetlerde olacak. Şeffaf net bir şekilde sizin üzerinizden duyuracağımız ihale şekli ile kiralamasını yapacağız. Her şey kamuoyunun önünde olacak. “şeklinde konuştu.

ŞUBAT'TA ÖDEME YAPILACAK

Kızılay olarak amaçlarının, her kim olursa olsun mağdur, mazlum, zor durumda olan herkese yardım elini uzatabilmek olduğunun altını çizen Aydın, TMSF üst kurulundan onaylanır onaylanmaz binanın satışın olacağını bildirere, protokole 30 gün süre eklendiğini, Şubat ayının ilk haftasında mağdurların ödemelerinin yapılacağını belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ORHAN AYDIN BAŞKANLIKTAN İSTİFA ETTİ
ORHAN AYDIN BAŞKANLIKTAN İSTİFA ETTİ
HEDEFİM MİLLETVEKİLLİĞİ
HEDEFİM MİLLETVEKİLLİĞİ