Reklam
KESKİN RÜŞTÜNÜ İSPAT ETTİ

KESKİN RÜŞTÜNÜ İSPAT ETTİ

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, il başkanlığı görevini bugüne kadar başarıyla sürdürdü.

02 Haziran 2019 - 15:53

Ramazan ayında “gönül siyasetçiliği” yapan Keskin, her akşam yoksul ve kimsesiz vatandaşlarla bir araya gelerek iftar açtı, vatandaşın dertlerine ortak olarak çözüm yolları aradı.

Keskin, kritik bir süreçte üstlendiği il başkanlığı görevinde önemli bir seçim geçirdi. Seçimde oy kaybı yaşansa da, hemen ardından teşkilatı toparladı. Bazı ilçelere atama yaptı.

Keskin’in bu süreçte en başarılı olduğu konu, işe alımlarda adaleti tesis etmesi, Ramazan ayında yoksullarla birlikte zaman geçirmesi oldu.

İşe alımlarda kur’a çekiminden yana tavır koyan, kendi yakınları başta olmak üzere kimseye torpil yapmayan Keskin, Ramazan ayı boyunca hemen hemen her akşam yoksul ailelerle birlikte iftar açtı, halkın dert ve sıkıntılarını birinci ağızdan dinledi.

Mustafa Keskin’in bu performansı, genel merkez nezdinde de itibar ve takdir gördü. Edinilen bilgiye göre, Keskin’in kısa sürede sergilediği performansının, Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da takdir edildi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Harbici
    6 ay önce
    Beyler bu yer sofralarının hepsi hikayeden teyyare.politika,haberika,gösterika.ülkemizde % 90 yer sofrası kalmadı.İftarlarlayapılan işlerin hepsi seçim,siyasi malzeme.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FARUK ÖZLÜ İZMİR'DE TUNÇ SOYER'LE GÖRÜŞTÜ
FARUK ÖZLÜ İZMİR'DE TUNÇ SOYER'LE GÖRÜŞTÜ
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN SKANDAL AÇIKLAMA
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN SKANDAL AÇIKLAMA