Reklam
  • Reklam
KESKİN’DEN DÜZCESPOR’A DESTEK
Reklam

KESKİN'DEN DÜZCESPOR'A DESTEK

Düzcespor'un uğradığı haksızlığa tepkiler sürüyor.

04 Temmuz 2020 - 12:09 - Güncelleme: 04 Temmuz 2020 - 12:26

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, TFF'nin 2 ve 3. lig futbol müsabakalarını iptal etmesi sonrası Düzcespor'un uğradığı haksızlığın giderilmesi için devreye girdi.

Keskin, Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Karsıloğlu ile bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede Düzcespor'un durumunu ele aldıklarını belirten Keskin, "Sayın Bakanımızla liglerin iptal edilmesi konusun ve özellikle Düzcespor'un uğradığı haksızlık ve mağduriyeti konuştuk. Yaşanan mağduriyetin nasıl giderilebileceğini görüştük. Sayın Bakan, Türkiye Futbol Federasyonu'nun özerk bir kuruluş olduğunu, bu nedenle kararlarına müdahale etmediklerini belirtti" dedi.

Keskin, liglerin iptal edilmesiyle Düzcepor'un mağdur olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

"Düzcespor, özellikle ligin ikinci yarısında büyük bir çıkış yakalamış, taraftarıyla bütünleşerek şampiyonluk yolunda büyük avantaj elde etmiştir. TFF'nin bu kararı, Düzcespor'un yanısıra liglerdeki birçok takımın mağduriyetine sebep olmuştur. Her zaman olduğu gibi Düzcespor'un yanındayız ve kulübümüzün haklarını her platformda savunmaya devam edeceğiz. Gençlik ve Spor Bakanımızla konuyu görüştük. Ancak, nihai kararı Futbol Federasyonu verecektir. Siyasetçi olarak üzerimize düşeni yaptık, yapıyoruz. Düzcespor'a herkes sahip çıkmalıdır. Bundan sonra da kulübümüzün yanında olacağız."

Keskin, Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu ile görüşmesinde ayrıca Boğaziçi beldesine gençlik merkezi ilave yatırım sözü aldığını, diğer sportif projelerin en kısa zamanda hayata geçirilmesi için gerekli adımların atılacağını bildirdi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Süleymanoglu H.
    1 ay önce
    Erkan Seçkin Faruk Özlü Ali Tokgöz den dahamı etkilisin vaybe ne Mustafaymış Düzcesporu şampiyon yaparsın haa bırak bu reklam sahneye seyirciye oynamayı sen sanayii dükkanında işine bak bu işler abilerinin işi Bu güne kadar nerdeydin bizim bildiklerimizin sadakası senin bildiğin anladığın il başkanlığı sana on gömlek fazla Fahri Çakır mı senmi başkansın ekim kasımda düzce eski düzce olmayacak .Maymun gözünü açtı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜĞÜN, KINA VE SÜNNETLERDE KORONAVİRÜS DENETİMİ YAPILACAK
DÜĞÜN, KINA VE SÜNNETLERDE KORONAVİRÜS DENETİMİ YAPILACAK
KONURALP TANITIMI İÇİN ÖZEL KONSER
KONURALP TANITIMI İÇİN ÖZEL KONSER