Reklam
  • Reklam
KESKİN’DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI

KESKİN'DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 24 Haziran’da yapılacak olan Genel Seçimler öncesinde basın mensupları ile bir araya gelerek 24 Hazirandaki iki hedefini açıkladı. Keskin, hem plakayı tutturmak hem de 1 Bakan ve 3 milletvekili ile Düzce’nin temsil edilmesi için gece gündüz çalışacaklarını kaydetti.

24 Nisan 2018 - 14:25

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 24 Haziran’da yapılacak olan Genel Seçimler öncesinde basın mensupları ile bir araya gelerek 24 Hazirandaki iki hedefini açıkladı. Keskin, hem plakayı tutturmak hem de 1 Bakan ve 3 milletvekili ile Düzce’nin temsil edilmesi için gece gündüz çalışacaklarını kaydetti.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, yönetim kurulu üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu, Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş ve Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert, Düzce’deki yerel ve ulusal ajans basın mensupları ile bir araya gelerek gündemi değerlendirdi.  Türkiye’nin çok önemli bir sürece girdiğini belirten Keskin, “ Ülkemize ve Düzce’mize ve dünya mazlumlaruna hayırlı olmasını diliyoruz. Bundan önceki seçimlerde olduğu gibi Düzce teşkilatları yarın seçim olacakmış gibi hazır, iri ve diri bir teşkilattır. Kadın, Gençlik , ilçe teşkilatlarımızla, İGM ve Belediyelerimizle her zaman sahadayız. 24 Haziranda da en yüksek oy oranı ile hem ilimize hem de Recep Tayyip Erdoğan’a yakışır bir şekilde seçimi bitereceğiz” dedi.

Cumhur ittifakına da parantez açan İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Bu süreçte MHP ile aramızda Cumhur İttifakı söz konusudur. MHP’li arkadaşlarımızla Türkiye’nin yarınlarını şekillendirecek ve daha güzel olması için bu seçimde ciddi bir çalışma içinde olacağız” dedi.

“Milletimiz Transferlere Gereken Cevabı Sandıkta Verecektir”

CHP, HDP ve sözde İyi Partinin çalışmalarını takip ettiklerini ve 15 CHP milletvekilinin sözde İyi Partiye geçmesini milletin normal karşılamadığını belirten Keskin, “ Türk Milleti feraset sahibidir ve bu vakaları normal karşılamamıştır. Geçtiğimiz gün CHP’den 15 vekil sözde İyi Parti’ye geçmiştir. Demokratik bir sistemde böyle geçişle bu ülkeye fayda vermemiştir. Geçtiğimizde de yaşanılan Güneş Otel vakası ile benzerlik göstermesi ilginç ve düşündürücüdür. Önemli olan devletin  bekası ve geleceğidir. Beka mücadelesinde herkes tarafını belli edecektir. Bizim milletimiz herşeyi görmekte ve değerlendirecektir. 24 Haziranda da gereken cevabını verecektir.” diye konuştu.

“Rakamlarla Seçmen ve Düzce’deki AK Parti Teşkilatları”

Düzce’de yaklaşık 262 bin seçmenin oy kullanacağını belirten Keskin, “ Düzce’mizin nüfusu 377. 600 olarak açıklanmıştır. Seçmen sayısı 261.756’dir. Kadın seçmen 132 bin ve genç seçmenimiz de 59 bin olarak çıkmştır. Düzce teşkilatları 48 bin 823 üyesi olan, Türkiye’de nüfus oranına göre en yüksek üyesi olan ilk 10 ilin içindedir. Gayret gösteren başta Merkez ilçe olmak üzere Kadın, Gençlik ve tüm ilçe teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Düzce’mizde 855 sandığımız var. Önümüzdeki günlerde YSK’nın belirlediği kriterlerle belki sayı düşebilir ya da çıkabilir. 1710 AK Parti müşahiti var.Sandık yönetim kurullarını hazırladık. Türkiye’de sisteme giren ilk iliz. Bu çalışmayı yapan merkez ilçe ve diğer ilçelerimize gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Mahalle yönetim kurullarımızı kurduk. Bu dönem onu da kurmak nasip oldu. Mahalle yönetim başkanlarımız da sokak sokak gezecekler. Gençlik ve Kadın Kollarımız da hazırlıklarını yaptılar. Seçime hazırız derken bundan bahsediyorduk. 7/24 esasına göre çalışıyoruz. Tam zamanlı çalışmalarını devam ettiriyoruz. Her birim başkanı AK Parti çalışmaları dışında başka bir işle de uğraşamaz. Uğraşacaksa başka bir iş yapacak çünkü biz bu işe dava zihniyeti ile bakıyoruz. 114 mahalle temsilcimizi belirledik. 279 köyümüzün temsilcisini tekrar gözden geçirip aktif hale getirdik. Genç dinamik, gönül vermiş kişileri yerleştirdik” şeklinde konuştu.

“8 Bin AK Parti Yol Arkadaşı Sahada”

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce merkez ve ilçelerle birlikte 8 Binin üzerinde AK Parti teşkilat üyesiyle her daim sahada olduklarını ve bundan sonraki süreçte de sahada olmaya devam edeceklerini belirtti.

“Partiyi Zedeleyenlere İhraç”

AK Partinin büyük bir aile olduğunun altını çizen ve bu ailenin kurallarına uymayanlara fırsat vermeyeceklerini dile getiren Keskin,  “ Bu aile içinde önemli olan birlikte olmak, uyumlu olmak, iyi niyetli olmaktır. 3.5 yılı aşkın görev süremiz içinde bunu hem kamuoyuna hem de teşkilatlarımıza bu uyumu ispat etmiş bulunuyoruz. Bundan sonra da böyle olacaktır. İl Başkanlığı olarak AK Partimizin içinde aykırı sesler çıkartan ve partinin süreç ve kimliğini zedeleyen kişileri ihraç ettik. AK Partinin bir tüzüğü ve realitesi var. Bu kaide ve kurallara uymayanları Disiplin Kurulu ile ihraç ediyoruz. AK Parti sıradan bir parti değildir. Milletin iradesini ortaya koymuş bir partidir. O yüzden bu uyumu bozacak kimseyi izin vermeyeceğiz” dedi.

“Gösterilen Yere Aday Oluruz”

“Genel Merkezimiz ve Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle gösterilen yere aday oluruz. İl Başkanlığını istemiştim. İl Başkanlığı meşaketli ve güzel bir görevdir. Hizmet mantığı ile yapılacaksa, farklı niyetler güdülmeyecekse en güzel görevlerden biridir. Bugüne kadar bu mantıkla çalıştım bundan sonra da çalışacağım. Görev istenmez verilir ve bizim bu saatten sonra görev istememiz doğru değildir. Ben köyden gelmiş biriyim. Bizi almışlar ve şerefli yere layık görmüşler. Bu bizim için şereftir” diyen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, sözlerini şöyle tamamladı:

“Cumhurbaşkanımızın takdirleri, Teşkilat Başkanlığımızın ve il teşkilatımızın tasarrufları ile Düzce’de uyumlu, kaliteli ciddi bir ekip olacaktır. Bakanımız Dr. Faruk Özlü’nün de Bakanlık görevine devam edeceğine düşünüyoruz. Böylelikle ilimizde 1 bakan ve 3 milletvekili olacaktır.”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KATLI PAZARYERİ'NDE YOK YOK!
KATLI PAZARYERİ'NDE YOK YOK!
"ÜRDÜN'DEKİ TİCARİ FIRSATLAR DEĞERLENDİRİLMELİ"