Reklam
 • Reklam
KELEŞ’İN İZLERİ TEK TEK SİLİNİYOR
Reklam

KELEŞ’İN İZLERİ TEK TEK SİLİNİYOR

Düzce Belediyesi Atatürk Bulvarı ve İstanbul Caddesi üzerinde bulunan renkli ışıklı LED aydınlatma direklerini kaldırma kararı aldı.

25 Temmuz 2020 - 15:59

Düzce Belediyesi şehir merkezi ve çevresinde yeniden yapılandırma ve düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

Mehmet Keleş’in başkanlığı döneminde İstanbul Caddesi ve Atatürk Bulvarı üzerine döşenen ve Keleş’in gurur duyduğu eserleri arasında yer alan LED aydınlatma sistemleri söküldü.

Çalışır durumda olan LED ışıkların kavşak ve refüjlerde yapılacak peyzaj çalışmaları içinde yeniden değerlendirileceğini belirtildi.

Bilindiği gibi, belediye daha önce Keleş dönemi eserlerinden güreş stadı, rabia işareti, saat kulesi, İnönü ve Avni Akyol parkı gibi eser ve yapıları yıkmış ya da yerlerinden sökmüştü. ayrıca nostalji tramvayı da kaldırılmıştı.

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • İbrahim Tosun
  2 hafta önce
  Düzce\'nin şanssızlığı
 • HAKAN SEMİZ
  2 hafta önce
  Bu memleketin hiç bir zaman düzelemeyeceğinin bir örneğidir. şimdiki belediye başkanıda aynı sorumsuzluklara devam etmektedir. Belediye Başkanlarını halk seçmelidir fakat meclisi o memleketin ileri gelenlerinin oluşturduğu bir delege topluluğu seçmesi lazım. Belediye Başkanları kendilerini o ile gelen bütün paraları harcama üzerine kurmuş çünkü önlerinde bunu engelleyecek bir meclis yok ÇÜNKÜ MECLİSTE BUNLARI ANLAYACAK VE DÜZCENİN GELECEĞİ İLE İLGİLİ KARAR VERECEK BİR TANE DÜZCE SEVDALISI YOK. Bu böyle devanm ettikce hiç bir zaman da değişmez
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KESKİN ELİNİ GÜÇLENDİRDİ!
KESKİN ELİNİ GÜÇLENDİRDİ!
AK PARTİ KADIN KOLLARI'NDA BAYRAK DEĞİŞİMİ
AK PARTİ KADIN KOLLARI'NDA BAYRAK DEĞİŞİMİ