Reklamı Geç
Reklam
  • Reklam
KAYNAŞLI’DA RANT KOKAN HAREKETLER!

KAYNAŞLI'DA RANT KOKAN HAREKETLER!

MHP Kaynaşlı İlçe Başkanı Ömer Aydın, Belediye Başkanı Erol Bayraktar’ın ağabeyi Sabri Bayraktar’a usulsüz arsa sattığını, kuruma ait bazı arsaları da usulsüzce satışa çıkardığını iddia etti.

17 Şubat 2018 - 17:05 - Güncelleme: 19 Şubat 2018 - 12:08

MHP Kaynaşlı İlçe Başkanı Ömer Aydın, Belediye Başkanı Erol Bayraktar’ın ağabeyi Sabri Bayraktar’a usulsüz arsa sattığını, kuruma ait bazı arsaları da usulsüzce satışa çıkardığını iddia etti.

MHP Kaynaşlı İlçe Başkanı Ömer Aydın, Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar’ın bazı arsa satışlarında usulsüzlük yaptığını iddia etti.

Ömer Aydın, yaptığı yazılı açıklamada, şu iddiaları gündeme getirdi:

“Kaynaşlı Belediyesi’nden tarafımıza ulaşan yeni bilgilere göre, sayın belediye başkanımız Erol Bayraktar kendisinin katılmadığı 05-09-2017 tarihli meclis 1. Oturumunda 2134 numaralı parseli usulsüz şekilde abisi Sabri Bayraktara satmıştır. Bu satılan parsel TOKİ proje alanında olan bir parseldir. TOKİ proje alanındaki bu parselin satışı başkanımızın ağabeyi Sabri Bayraktar’a rant sağlamanın dışında Kaynaşlı’ya hiçbir faydası olmayacak bir satış işlemidir.

Maalesef belediye başkanı Erol Bayraktar bugün de belediye hizmet binamızın içinde bulunduğu 2142 numaralı parsel arazisini satışa çıkarmıştır ve satmaya çalışmaktadır. Bu parseldeki park alanı ve belediye hizmet binası Kaynaşlı halkına aittir. Biz Kaynaşlı halkını temsil eden MHP olarak bu satışa kesinlikle karşıyız.  Satılmak istenen bu alan Kaynaşlı merkezde bulunan ve belediyenin kamu yararına farklı hizmetlerde kullanabileceği en kıymetli bölgesindedir.

Erol Bayraktar’a naçizane tavsiyemiz, derhal bu yanlıştan dönmesidir. Gerek bugün bizlerin, gerekse yarın çocuklarımızın yararına kullanılabilecek bu alanın ve hizmet binasının satışından vazgeçilmesi yönündedir.

Aksi takdirde bu satışa Kaynaşlı halkının ve bizim bakışımız çok kuşkucu ve altında farklı maksatlar arayacağımız bir uygulamadır.”

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Kuşaklı
    1 yıl önce
    Yanlış haber ...MHP akp hakkında karşı görüşte ...Hemen o ilçe başkanı görevden alınaaaaaaa....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MUZAFFER YİĞİT GÖNÜLLERİ FETHETTİ
MUZAFFER YİĞİT GÖNÜLLERİ FETHETTİ
"VAATLERİMİZİ YERİNE GETİRDİK"