• Reklam
KAŞIKOĞLU’NDAN ALİ ERBAŞ’A TEPKİ

KAŞIKOĞLU'NDAN ALİ ERBAŞ'A TEPKİ

DEVA Kurucusu Metin Kaşıkoğlu, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın eşcinsellerle ilgili açıklamasına tepki gösterdi.

28 Nisan 2020 - 14:25 - Güncelleme: 28 Nisan 2020 - 14:38

Metin Kaşıkoğlu, sosyal medya hesabında, "Tamam, biliyoruz. Sonuç ne? Fırınlarda yakacakmısınız bunları? Vatandaşlıktan çıkarıp, sınırdışı mı yapacaksınız? Hastaneye yatırıp tedavi mi edeceksiniz? Nedir istediğiniz?Millet sokakta travesti, gay, lezbiyen, biseksüel avına mı çıksın istiyorsunuz? Amacınız hiç iyi gözükmüyor" ifadelerini kullandı.

Kaşıkoğlu, devamında "Her gün yandaş medya olarak, yaptığınız proğramların bir çoğunda LGBT mensuplarını ekrana çıkart, dizilerinde nerdeyse bir LGBT'li eksik olmasın, özendirme yarışına gir, şimdi de yalakalık için LGBT'lik sapkınlık diye bağır dur. Başlar ayak, ayaklar baş oldu şu güzel ülkemde.. Amacınızı biliyoruz, ne yapmaya çalıştığınızın farkındayız, bir elden yönetilen kuklalar olarak aldığınız işaretle belirlenen hedefe ulaşmaya çalıştığınızı görüyoruz. Görevinizi verene söyleyin; Türk milleti aptal değildir, size bunların hesabını sandıkta mutlaka sorar." şeklinde tepkisini sürdürdü.

İşte o paylaşım:

 

YORUMLAR

 • 12 Yorum
 • Misafir
  2 ay önce
  EVET BİZDE SENİN NE YAPMAYA ÇALIŞTIĞININ FARKINDAYIZ... DÜZCE BUNU UNUTMAZ..
 • Yahya
  2 ay önce
  Gönüllüler çıkıyor böyle. He bu arada kitaba kapağına göre deger biçme demişler. Metin bey önceleri içi dolu görünen bi kitap kapağıydı benim için. Bu saatten sonra kitabın konusu da umurumda değil. Edepsizlik de savunulmaz ki yahu.
 • Emrah YEŞİLYURT
  2 ay önce
  Ulan kaşıkçı ayıp sana bee sen istermisin Mahmut diye bir gelin hee seninde çakı gibi oğlun var maaşallah karakterin yerlerde sürünüyor amacın ne neysede başaramayacaksın zaten
 • Seyfi Uzar
  2 ay önce
  Sayın Kaşıkoğlu ne oldu Ak Parti'de vekil iken ve İl Başkanı iken Sayın Toz kondurmuyordun. Bizim köye kahveye geldiğinde yüzyıl sonra bu ülkenin başına adam gibi bir lider geldi kıymetini bilin diyordun. Aday gösterilmeyince gemiyi ilk sen terkettin. Bu muydu senin dava ve hizmet aşkın? Şimdi de ibneleri savunmaya baslamışsın yazıklar olsun sana. Gerçi sen avukatsın parayı kim verirse O'nu savunursun ama bu ibnelerden sana para da çıkmaz. Metin Kaşıkoglu'nun geldiği son nokta bu mu? Bu millet sizi sayın Erdoğan'ın sayesinde tanıdı, şimdi nankörler safında kendinizi siyaset çöplügündeki yeriniz hayırlı olsun.
 • Bayramali KOPUZ
  2 ay önce
  BasİT Mahlûk ne demek istiyorsun..! Zoruna ne gitti, sizin gibi Şereften yoksunları için, Bizler Dinimizin Emirlerinden vazmi gecelim., Edepsiz..! Tipini baksan Adama benziyor..!
 • Musti
  2 ay önce
  Kanlanmis bit gibi kan emiciler bunlar reis sayesinde kendini gösteren nankörler allah belanızı verecek!.... inşallah
 • Süleymanoglu H.
  2 ay önce
  Sana hala sahip çıkan hain olduğunu Akparti içinde söyleyemeyen iyi bir dava adamı olduğunu hırslı bir arkadaşım diyen il başkanı ve vekil fahri çakır sadullah ims alın programında ne dediğini Kaşıkoğlu hakkında biliyoruz.gerçek dava adamlarını küstürüp düzce yi kendi işyerine şirkete çevirenler bu adam metine sahip çıkan mustafa keskin baş köşeye oturtup Reisi eleştirtmedimi sesi bile çıkmadı halkın adayı olmayanlar onayını almayanlar düzcede mevki makam vekil başkan oldu 5 ilçe belediye kaybı bir vekil kaybı bu teşkilatındır yanlış adaylar halkla inatlaşma ile bu hale geldi zihniyeti belli olan kaşıkoğlunu ikna edip akparti içine getirmeye tekrar görev vermeye çalışıyorlardı DÜZCELİLER herşeyi biliyor Menzil aday belirler adayda teşkilatı cemaata çevirir halka sormak istişare den korkarsınız tabiki hiç biriniz o koltuklarda olamazsınız zaten.Kaşıkoğlu nankördür haindir alçakça eleştirmiştir Hutbede ALLAHın emrini söyleyene laf eden imansız kafirdir.
 • Laz oğlu
  2 ay önce
  Yoksa metindemi tövbe tövbe
 • huseyin aladağ
  2 ay önce
  ya ne sayini layik degil ki bu sifata adam.musluman mi ben ona bakarim bid3 yasantisina para muslugi kesilmiştir iltifat etmeyin.Allah askina bu gibilere .....
 • Mustafa maç
  2 ay önce
  Yazık Metin vekilin yazık şu açıklamalar size yakışmadı Ak parti sayesinde nerelere geldiniz unutmayın ettiğimiz kavgaları tartışmaları ne oldu şimdi
 • Birol
  2 ay önce
  Aslında bu Habere yorum yazmayı bile şık bulmuyorum, Lakin Bulunduğumuz ilde üç dönem Vekillik yapmış olan birine şu Hatırlatmayı yapmalıyım, Sayın Erbaşın yapmış olduğu Temsili Cuma Hutbesidir, Şimdiye kadar Hutbe dinlemeden Cuma Kılanlar bilmez. Cumanın Farzı ikidir birincisi Hutbedir onuda aynen namazda olduğu gibi Dünya kelamı konuşulmadan dinlenmesidir. Diğer Taraftan Diyanet işleri Başkanının söyledikleri 1390 yıldır Kuranı Kerimde var ve İman etmiş kimseler bu Kural ve kaidelere Uymak için Gayret gösterirler. Bu söylenen sözü Yalakalıkla yada bir yerden emir almaya bağlamak en hafif tabiri ile hakkında bilgisi olunmadan sahaya nefsi olarak atlamaktır. Bu Mesele Ne Hukuk meselesidir Nede Siyaseten birilerine Hırlama Meselesidir. Sandıkta Görülecek Hesapla Ahirette Görülecek Hesabı Karıştırmamak gerekir. Şimdiye kadar Sokaklarda Eşcinsel lezbiyen yada putperestmi vs. mi avlanıyordu da bundan sonra Böyle olacağı öngörüsünde bulunabiliyor.
 • Orhan
  2 ay önce
  Sayın Metin bey fetö ile mücadele ederken (15) temmuzdan bir yıl önce o zaman saklananlar şimdi söz sahibi oldu Doğru söylüyor kimse farklılaştırılmamalı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA SON DURUM
KORONADA SON DURUM
KESKİN'DEN DÜZCESPOR'A DESTEK
KESKİN'DEN DÜZCESPOR'A DESTEK