Reklam
KASAPOĞLU’NDAN İSKİ MÜDÜRÜNE SERT TEPKİ
Reklam

KASAPOĞLU'NDAN İSKİ MÜDÜRÜNE SERT TEPKİ

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, İSKİ Genel Müdür Vekili Raif Mermutlu'ya çok sert tepki gösterdi.

01 Ocak 2020 - 15:42

Celal Kasapoğlu, Düzce'nin yaşadığı İSKİ sıkıntaları ve beklentilerle ilgili bir görüşme yapmak için İSKİ Genel Müdür Vekili Raif Mermutlu ile görüştü.

Görüşme, Mermutmu'nun Düzce ile ilgili seviyesiz ve saygısız tavır ve sözleri sebebiyle oldukça gerni bir ortamda gerçekleşti.

Kasapoğlu, bu olayı sosyal medya hesabından paylaşarak tepki gösterdi. Kasapoğlu'nun ifadeleri şöyle:

"Altyapi konusu Duzce'nin yaşadığı en önemli sorunların başında gelmektedir. Artan nüfus ile birlikte mevcut altyapımız kapasite anlamında yetersiz kalmakta ve yıllar içinde meydana gelen yıpranmalardan ötürü yenilemeye ihtiyac duymaktadır. Ayrıca yeni gelişen bölgelerimizde de yeni hatlar inşa edilmesi gerekmektedir.

 Biz herhangi bir kurum ya da bölgenin ihtiyaçlarından bağımzı olarak mevcut kaynaklarımızı koruma cabası içindeyiz. Suyumuzu, toprağımızı,havamızı daha sağlıklı hale getirmek zorundayız .

Bu kapsamda İSKİ'ye yaptığımız ziyaret malesef bir kuruma ve kurum yöneticisine yakısmayan bir yaklaşımdan ötürü sonucsuz kaldı.

İSKİ Genel Müdürünü ziyaret edip, yapmak istediğimiz çalışmalar için görüs ve katkılarını almak istedik . Fırsat bulup daha kendimizi ifade edemeden, (Siz yan gelip yatacaksınız, bizden de boruları değişmemizi isteyeceksiniz) diyerek başlayan konuşmasını (Melen babanızın malı değil), (Bana ne sormaya geldiniz, boru capı mı?) gibi seviyesiz, üslupsuz bir şekilde devam ettirince, kendisiyle konusacak hiç bir konumuzun olmadığını söyleyip ayrıldık.

İSKİ, Düzce deyince suratı kararan, Düzcelileri medeniyetten uzak insanlar ve İstanbul'un su deposundaki isgalciler gibi gören, Düzce'nin resmi kurumlarını ciddiye almayan, saygı ve edep yoksunu, insan gibi görünen ama insan gibi davranma kabiliyeti olmayan biri tarafindan yöneltilmektedir."

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • Sahin c kaya
  2 ay önce
  Iski mudurunede konusma hakki verilmeli inanmiyorum oyle soylemesine.
 • izzet uysal [sogukpınar mah muhtarı.]
  2 ay önce
  mesele DÜZCE Olunca yazmasam olmaz eeyyy iski sen düzcenin suyunuta istanbula götürecek boruyu kazıyı yaparsında sadece düzcenin kanalizasyonunu arıtma tesislerini nasıl yapamazsın durumu arzeden BAŞKANIMIZA Nasıl hakaret etme cüreti bulursun önce insan saglıgı yaşamı bilen biri olmalısınız sizin misafire bile saygısız lıgınız var . senin gibi düşünen biri ekolojık dengenin bozuldugu şu dünyada bir damla suya muhtaç olacagınızı bilmezmisin suyu ton başına birim koyarak satarsı bedavaya almak zordur bizden bu suyu hertonuna üçret ödemelisiniz . zaman gelecek bu makamlar gelip geçecek . . sen DÜZCENİN Düzcelinin insan başına fatura ödeyeceksin evlerini yapacan işyerlerini yapascan onlarında kanalızasyonunu ve suyunu yolunu yapacaksın bunu iski yapacak bukadar size cerez parası tutmaz . .
 • A.Rıza ÖZÇELİK
  2 ay önce
  Fatuta tutarının büyük bir kısmını kendisine verceğini söyleseydin. Faturadan hisse almayı severler.
 • Misafir
  3 ay önce
  Pislik kibirli insan
 • Mehmet cirit
  3 ay önce
  Bunlar bu şekilde bir tavırla yaklaşırlarsa kendileri kaybeder biz kendi yağımızla kavruluruz ama onlar yaptıklaŕı tavır ile daha çook bizim .... suyumuzu içmeye devam ederler
 • Vatandaş
  3 ay önce
  Öyle torpille adamlar koyarsak sağa sola sonuç bu inşallah bu dönem hakkı olan göreve gelir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE YÜZDE 98 ARTIŞLA İKİNCİ OLDU
DÜZCE YÜZDE 98 ARTIŞLA İKİNCİ OLDU
KORONA DÖNEMİNDE ZEKATINIZI VEREBİLİRSİNİZ
KORONA DÖNEMİNDE ZEKATINIZI VEREBİLİRSİNİZ