• Reklam
KARİYERİMDEN RAHATSIZ OLANLAR DEDİKODU ÜRETİYOR

KARİYERİMDEN RAHATSIZ OLANLAR DEDİKODU ÜRETİYOR

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce'de belli bir çevrenin dedikodu ürettiğini söyledi.

07 Kasım 2019 - 11:53

Faruk Özlü, bir tv kanalında yaptığı açıklamada, kendisine "bakan bey" şeklinde hitap edilmesini asla istemediğini, hiç kimseden böyle bir talepte bulunmadığını kaydetti.

Özlü, "Böyle bir şey olabilir mi? Bu kadar saygısız bir yaklaşım olabilir mi? Böyle bir dedikodu var. İnsanlar içinden ne geçiyorsa, ne söylemek istiyorlarsa öyle konuşuyorlar. Düzce'de maalesef öyle bir kesim var ki bunu bilerek pompalıyorlar. (Bana bakanım) denilsin söyleminin arkasında bazı kesimler var. Kendisini Düzce'nin hamisi ve sahibi sananlar var. Düzce'de kendilerinden görüş alınmasını isteyen ve ismim üzerinden beni itibarsızlaştırmaya çalışanlar var. Bunu maksatlı bir şekilde yapıyorlar. Bunun dedikodu şeklinde konuşulması bile çok ayıp! Beni tanıyanlar böyle bir şey söylemeyeceğimi bilir. Geçmişteki kariyerim ve çalışmalarımdan rahatsızlık duyanlar bunu yapıyor. Maalesef Düzce'de belli kesimler sadece dedikodu üretiyor" dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • A.Rıza ÖZÇELİK
    6 ay önce
    Bizim memlekette eteket hastalığı vardır sayın Başkan, sizin anlayamadığınız bu danışmanlarınızla olacak şey değil bu Düzcenin ve Düzcelinin içinde olacaksın anca anlarsın, sizin gibi işi düştüğünde bu memlekete gelenler bu memleketin kaderini değiştiriyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA BUGÜN: 23 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 23 ÖLÜ
ATİK KENTTE KAZIYA DEVAM
ATİK KENTTE KAZIYA DEVAM